אנה זק, הזמרת, דוגמנית וכוכבת הפופ והטיקטוק.  נבחרה כפרזנטורית מותג האיפור והטיפוח SACARA. וחשפה כי נעדרה בחודשים האחרונים בשל מצבה הרפואי. כל הפרטים חדשות סלבס.

אנה זק חוזרת למסלול

אנה זק חושפת את הסיבה להעדרות המסתורית בחודשים האחרונים. וחוזרת לבמה עם קמפיין יוקרתי בכיכובה. יעלה בהשקעה של 3 מיליון שח בתחילת חודש מרץ 2021.

הזמרת,  דוגמנית, וכוכבת הפופ המצליחה אנה זק (19). נבחרה כפרזנטורית למותג האיפור והטיפוח SACARA .  זק תחליף את כוכבת הרשת נטע אלחימיסטר. שייצגה את רשת SACARA  ב – 4 שנים האחרונות.

המהלך המשותף  הינו אסטרטגי למותג  ויכלול מגוון רחב של פעילויות שיווק ופרסום. החל מקמפיינים מסורתיים ועד יצירת תוכן משותף ברשתות החברתיות. כמו כן זק תצא בקליפ מוזיקלי עבור SACARA, נוצץ ומפתיע .

הקמפיין הראשון בכיכובה יעלה בהשקעה של 3 מיליון ש"ח במרץ 2021 לרגל השקת סדרות איפור וטיפוח חדשות לקיץ 2021.

זק, (19) חיילת המשרתת שירות מלא בצה"ל. ונחשבת כיום לכוכבת המצליחה ביותר בארץ בכל הרשתות החברתיות,. בעלת 4.8 מיליון עוקבים בטיק טוק, 1.3 מיליון עוקבים באינסטגרם.  בנוסף לאחרונה  פורסם  מצבה הרפואי שטרם נחשף וזק צפויה לחזור לשגרת עבודה בימים הקרובים.

זק:"לקחתי לי רגע כדי להתאושש ולהתחזק"

בפוסט חושפני שזכה למעלה מ60,000 לייקים בעמוד האינסטגרם שלה כתבה זק:"היי כולם, אני שוב כאן. התקופה הזאת באמת הרגישה לי כמו נצח
ואני שמחה להגיד שזה כבר מאחוריי. לפני יותר מחודשיים תקף אותי וירוס פתאומי שפגע ביכולת שלי להמשיך ולתפקד כרגיל, שאב ממני את כל הכוחות שלי וזרק אותי לרגעים לא פשוטים של מחשבות. אז לקחתי לי רגע כדי להתאושש ולהתחזק. חשוב לי שתדעו שעדיין קצת קשה לי עם זה ואני עוד לא מוצאת את המילים המדוייקות".

לדברי איתי זמיר מנכ"ל רשת SACARA : "אנו רואים באנה זק כוכבת אמיתית ומובילת דעת קהל המתכתבת לחלוטין עם ערכי המותג: צעיר, דינמי, עדכני, ייחודי ומעיז". במהלך 2021 מתוכנן המותג לצאת עם סדרות איפור וטיפוח חדשות, שאת השקתן נערוך עם זק ובשיתוף לקוחות המועדון של SACARA ".

 

הכל על אנה זק

אנה זק שהגיעה בשנת 2010 מרוסיה לאשדוד יחד עם אחותה נטליה והוריה היא כוכבת, אושיית רשת ודוגמנית ישראלית רוסית. היא אמנם לא נחשבת יהודייה כי רב אביה מגיעה ממשפחה יהודית אך כבשה את העם היהודי בדגש על הצעירים שבו.

בשנת 2014 היא פרצה בתכנית "הבנים והבנות" בערוץ הילדים.והחלה לככב ברשתות החברתיות עם מיליוני עוקבים בטיקטוק ובאינסטגרם. היא נחשבת לאחת הישראליות הכי משפיעות ברשתות.

היא השתתפה בתכנית הריאליטי "להיות זמרת" לצד שמחה גואטה ואפילו הוציאה סינגל. ב2017 זכתה בתואר כוכבת השרת של השנה בערוץ הילדים, היא השתתפה בפסטיגל ב2019, השיקה תכנית ריאליטי יחד עם קים אור אזולאי תחת השם "הכוכב של קים ואנה" וב2020 חזרה לתכנית בה פרצה כמנחה לצד עודד פז ובן זיני.

בת כמה אנה זק?

אנה זק שנולדה בס'וצי שברוסיה בשם אנה קוזנקוב עלתה לישראל רק בגיל 9 בשנת 2010. כיום היא בת 19 (ילידת 12 במרץ 2001) וכבר בזוגיות רצינית עם רועי סנדלר.

 

זק
זק לסקארה צילום שי תמיר
אנה זק
אנה זק לסקארה צילום שי תמיר
אנה זק
אנה זק לסקארה צילום שי תמיר

זק מתחילה תקופה חדשה ב2021

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANNA ZAK (@annazak12)