אנה ארונוב הסלבס והרקדנית האהובה נמצאת בחודשי הריון אחרונים. הדבר הוביל לפוסט ציצי משתפך על הקשיים של הרקדנית שנכנסה להריון בגיל 37. בפרסום שהעלתה באינסטגרם שלה כותבת ארונוב:"לפני שהבנתי.החזה שלי כבר אז היה הר".

אנה ארונוב בפוסט ציצי קורע מצחוק

הרקדנית אנה אהרונוב שנמצאת בחודשי הריון מתקדמים. מלווה את ההריון בפוסטים בחשבון האינסטגרם. המונה למעלה מ323,000 עוקבים. לאחר פוסט על קשיי הריצה בקורונה. העלתה ארונוב פוסט בו היא מתלוננת על כמה שהחזה שלה גדל. ומקשה עליה בהריון.

תחת הכותרת "פוסט ציצי(לא לאנשים רגישים) כותבת אנה:
"רוב חיי שמעתי מחברות כמה כיף היה להן בהריון. החזה פתאום גדל, היה יפה ונוכח, כמה הן הרגישו נשיות וסקסיות, כמה זה הולם ואיזו הנאה זאת לבעלת חזה קטן. עכשיו בואו אני אספר לכם את הצד הפחות רומנטי. של מישהי שניגשת לסיפור עם חזה לא קטן מראש, אולי עדיף להגדיר אותו כגדול, מה לעשות, כך הטבע והגנים רצו".

"אל תתנו לי להרגיש לבד בסירה"

אז ככה, זה התחיל ממש בשבועות הראשונים עוד לפני שהבנתי והייתי בטוחה שאני בהריון החזה שלי כבר אז היה הר. כאבים, שקשה להסביר. נאלצתי ללכת לישון עם חזיה רוב הזמן כי אחרת זה היה בלתי נסבל. שכיבה על הבטן בוטלה מיד,אייל קיבל צו הרחקה לחיבוקים כי ממש כאב לי, כל תנועה, כל לחיצה, כל סיבוב חד הורגש היטב בחזה. גם אם הייתי מחליטה שאני ממשיכה לרוץ לא הייתי מסוגלת כי כל קפיצה קטנה הרגישה כמו בוקס לחזה….אם כל זה לא מספיק בערך פעם ביום יש דקירות בפטמות. כמה דקות של כאב כזה של טיפוס על קירות, כזה שבא לך שיקרה פלא וזה יעלם, שמישהו יעביר את זה. משהו מאוווד לא סימפטי,מזל שזה רק כמה דקות.זהו, הוצאתי. פוך. פוסט ציצי. דורשת הזדהות מהקהל!" כותבת ארונוב.

אנה ארונוב
אנה ארונוב בפוסט ציצי צילום מסך מדף האינסטגרם של ארונוב

בת כמה את אנה ארונוב?

ארונוב בת ה38 (נולדה ב22.01.1982) התחתנה עם אייל אלגבלי אותו הכירה בריאליטי "לאהוב את אנה". לפני כן נקשר שמה בזוגיות עם השף אסף גרניתט והשחקן ליאור מילר והיא גם ניהלה מערכת יחסים ארוכה עם השחקן, איתי תורג'מן.

היא הפכה לסלבס בתכנית "רוקדים עם כוכבים" והשתתפה גם בהישרדות ובתוכנית הדוקו-ריאליטי "לאהוב את אנה" בה חיפשה בן זוג.בשנת 2020 היא הופיעה בפעם הרביעית בפסטיגל.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Aronov (@aronovanna)