אנדי כהן קרא ג'קס טיילור במהלך הופעתו של Watch What Happens בשידור חי על שהעיר הערה "מיזוגנית" לגבי שיאנה שי.

במהלך הפרק ב-7 במאי, מתקשר שאל את ג'קס מה דעתו על הערותיה של שיאנה על כך שבריטני קרטרייט ראויה ל"טוב יותר" ממה שהוא יכול להציע לה בנישואין. (ג'קס ובריטני נפרדו מאז פברואר 2024.)

"שיאנה הוא בעל נהדר. היא בעל נהדר," אמר ג'קס, ובלבל את אנדי והאורח שלהם, טום סנדובל. "יש לה בעל נהדר?" שאל אנדי. הכוכב לשעבר של Vanderpump Rules חזר על הערותיו ואמר ש-Schana היא "בעל נהדר" לפני שאמר שהיא "מדביקה על החברה שלה". הוא המשיך, "זה הוגן. הם חברים. היא לא יודעת. היא מדברת מאחורי דלתיים סגורות (ומנסה להגן על החבר שלה. זה מכובד (וגם) מה שהיא צריכה לעשות".

אנדי מטיח את ג'קס על שדיבר על שיאנה ובעלה ברוק דייויס…

לא לעתים קרובות ג'קס אומר דברים הגיוניים, ולכן, באופן לא מפתיע, אנדי והצופים לא הבינו את ההערות שלו בהתחלה. אחרי שחשבתי על זה קצת יותר, זה השפיע על אנדי שג'קס דיברה על כך ששיאנה מרוויחה יותר כסף מבעלה, ברוק דייויס.

"אה, כי היא המפרנסת. זה מה שאתה אומר?" אנדי שאל לפני שג'קס אישר, ואמר שהבדיחה "ברור עלתה על הראש של כולם".

"אף אחד לא קיבל את זה."

מאוחר יותר במהלך התוכנית, אנדי קרא לג'קס החוצה, ואמר שההערה שלו הייתה "מיזוגנית", עם זאת, שימוש במילה עם יותר משתי הברות עשוי להיות יותר מדי עבור ג'קס להבין.

אבל, ברצינות, ההערות של ג'קס הן רק סיבה נוספת לכך שאשתו יצאה ממנו. הוא ממש גבר-ילד, גס רוח, ואינו יכול להרפות מאמונתו המיושנת שכל אישה שמרוויחה יותר מבעלה גוזלת מהגבריות שלה. זה חולה, מעוות, ומעצבן באופן שטוח. בריטני, החברים שלך צודקים – מגיע לך יותר טוב.

העמק ממשיך בימי שלישי בשעה 9/8c.

ספר לנו – מה אתה חושב על ההערות של ג'קס?