אנדי כהן מדבר על ניצול נשים והרס משפחות על רקע מותו של בראבו!

אנדי כהןהפנים הידועים של ה עקרות בית אמיתיות זכיין ומארח של צפו במה שקורה בשידור חיהתייחס לאחרונה לסדרת המחלוקות סביב בראבו.

אנדי כהן

"ברור שזה לא כיף להיות מטרה. אז כן, זה פוגע". אנדי כהן להוליווד ריפורטר, כיוון שגם הוא וגם בראבו מתמודדים עם סערה של תביעות הטרדה מינית ואפליה, יחד עם האשמות על שימוש בסמים על סט ושיטות עבודה נצלניות, שמטילות צל על הרשת וסדרת הדגל שלה "עקרות בית".

אנדי כהן

מוקדם יותר השנה, המהומה נמשכה כאשר "עקרות בית" לשעבר מככבת קרוליין מנזו הגיש תביעה נגד Bravo, NBCUniversal, Warner Bros. Entertainment ו-Peacock. התביעה, שפורטה על ידי דדליין, טוענת כי חברו לצוות השחקנים ברנדי גלנוויל הטרדה מינית קרוליין. היא גם מאשימה את בראבו ושותפיו בכך שהם לא רק סובלים אלא מעודדים של ברנדי "התנהגות מינית תוקפנית ופוגענית", לכאורה מספקת לה כמויות מופרזות של אלכוהול כדי לעורר התנהגות שערורייתית על הסט.

אנדי כהן

סדרת האתגרים המשפטיים איתם מתמודד בראבו נמשכת, עם לשעבר עקרות בית אמיתיות של ניו יורק חבר בהפקה לאה מק'סוויני גם נקיטת הליכים משפטיים נגד אנדי כהן והרשת. לאה תובעת על אפליה ותגמול, בטענה להתעללות בשל היותה "אישה עם מוגבלות, כמו הפרעת שימוש באלכוהול והפרעות שונות בבריאות הנפש, הכל בשם מכירת דרמה", כפי שדווח ב"ניו יורק טיימס". זה בהמשך למאמר הנפיץ של Vanity Fair בשנה שעברה שבו לאה טענה שהיצרנים יחביאו בכוונה בקבוקי אלכוהול על הסט כדי לערער את מאמצי הפיכחון שלה.

לאה מק'סוויני ואנדי כהן

בנוסף, לאה האשים אנדי כהן של שימוש בקוקאין עם חברי שחקנים אחרים בזיכיון עקרות הבית. עורך דינו של כהן הכחיש בתוקף את ההאשמות הללו, ותיאר את התלונה כ"גדושה בהצהרות כוזבות, פוגעניות ומשמיצות".

לאה מק'סוויני ואנדי כהן

בראיון הפרופיל שלו עם הוליווד ריפורטר, אנדי כהן התייחס למחלוקות המתמשכות הקשורות לבראבו, במיוחד ההאשמות הקשורות לאלכוהול על הסט. "מה שאני אגיד על האלכוהול הוא שיש לנו כל כך הרבה אנשים מפוכחים ואנשים שהתפכחו בתוכנית. יש לנו אנשים שמעולם לא שתו משקה במהלך כל המופע". אנדי הצהיר, מצטט חברי צוות כמו ג'יל זארין ו קנדי בורוס כדוגמאות.

ברנדי גלנוויל

"אז בטח, יש אנשים ששותים. יש הרבה אנשים שאף פעם לא שותים. אנחנו לא מכריחים אף אחד לעשות כלום. אבל אף אחד לא מסתיר בסתר בקבוקי אלכוהול על הסט. זה מגוחך. תמכנו מאוד בפיכחון של אנשים", הבהיר עוד, בניגוד לטענות של לאה מק'סוויני בתביעה שלה.

מחוץ לאולם בית המשפט, בראבו היה גם מוקד בשיחה הרחבה יותר על תנאי העבודה בריאליטי. כוכבת "עקרות בית" לשעבר בתני פרנקל תמך בהתארגנות איגודים בקרב אנשי ריאליטי בעקבות שביתות העבודה הכפולות בהוליווד בשנה שעברה. בראיון לסלון ביולי האחרון, בת'ני הדגישה את הפיצוי הכספי הצנוע שקיבלה עבור העונה הראשונית שלה רוניבסך 7,250 דולר בלבד.

אנדי, שפעם היה חבר קרוב של פרנקל, שיתף את נקודת המבט שלו כמפיק עצמאי מדוע הוא מאמין שאין להשוות בין כוכבי ריאליטי לבין שחקנים מסורתיים. "לכוכבי ריאליטי יש בדרך כלל עבודות אחרות. הם בעלי ברים, הם מעצבים. הם רופאים", הוא הסביר, והציע שמקורות ההכנסה המגוונים והרקע המקצועי שלהם מבדילים אותם משחקנים רגילים שעשויים להסתמך רק על קריירות ההופעה שלהם.

אנדי כהן

בגילוי נאות על פעולתו הפנימית של העסקאות הפיננסיות של בראבו, אנדי כהן, הפנים הכריזמטיות של הרשת, שפכו אור על האופן שבו כוכבי מופעי הלהיטים שלה מקבלים פיצוי. "אני חושב שהדרך שבה בראבו משלם לאנשים היא שזו רכישה – הם קונים אותם למופע שניתן להפיץ בדרכים מסוימות, וככל שאתה נשאר יותר זמן, כך השכר שלך עולה. והמשכורות לאנשים שהיו על הרבה זמן ממש גבוהות", הסביר.

אנדי כהן

התייחסות לגלי הביקורת מצד עמיתים לשעבר, לרבות בתני פרנקל, אנדי לא טפח מילים. "ברור שזה לא כיף להיות מטרה. אז כן, זה פוגע", הוא הודה. למרות האתגרים, אנדי עומד איתן בגישתו, משקף את חוויותיו מתוך השקפה פילוסופית. "עם זאת, אני לא מתחרט על הדרך שבה טיפלתי בשום דבר. אני חושב שכל מה שקורה בחייך מודיע על הדבר הבא שיקרה בחייך. ככה אני מסתכל על כל זה".

אנדי כהן גם דיבר בביטחון על היושרה והתנהלותו המקצועית בתוך המחלוקות.

"אני יודע מהי האמת ואני יודע איך התנהגתי, ואני הולך גבוה מדי יום על זה", הוא הכריז, והביע את עמדתו על רקע השמועות וההאשמות המתערבלות.