ארוס 90 יום SHOCKER: אנג'לה דים מעולם לא הגישה ניירות גרין קארד עבור מייקל אילסנמי

ארוס בן 90 יום כוכב, אנג'לה דיםאישרה שמעולם לא הגישה את הניירת עבור בעלה, של מייקל אילסנמי גרין קארד, מאז הגעתו לארצות הברית, בשנה שעברה.

אנג'לה דים

בני הזוג עלו לכותרות בתחילת השבוע לאחר מכן אנג'לה דיווחה על בעלה נעדר, באמצעות מדיה חברתית, ביום שני.

"של מייקל נעדר מאז ה-23. המשטרה מעורבת, אנחנו לא מוצאים אותו". אנג'לה58, הסביר בסרטון יום שני של TikTok.

"מיכאל השאירו הכל כאן. אני יודע שיש אנשים שבטח חושבים, 'אוי, אולי הוא פשוט עזב'. אבל כאילו, שום דבר לא שום תעודה מזהה, שום דבר להראות את השם שלו, שום בגדים, לא מברשת שיניים. אפס נקודה אפס אפס. בלי ארנק, כלום. בגדים על הגב זה מה שהוא יצא איתו ביום שישי", המשיכה.

ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?

כפי שדווח, מיכאל נמצא בריא ושלם לאחר שפנה למשטרה, למחרת. יליד ניגריה אמר לרשויות שחשש לחייו וביקש שלא יגלו את מקום הימצאו אנג'לה.

אנג'לה טענה בעבר שהיא אחראית כלכלית מיכאל כי היא חתמה על תצהיר התמיכה עם הגעתו לארצות הברית. היא טענה את זה מיכאל כעסה כי היא עדיין לא השיגה גרין קארד שלו.

"לא קיבלתי את הגרין קארד שלו או את הרישיון שלו ובגלל זה הוא כועס ובגלל זה הוא עושה את זה", טענה. "הוא האיץ בי מהיום הראשון הארור שהוא נחת בשביל רישיון ה-f-king שלו והגרין קארד שלו. אז עכשיו הוא הולך על הויזה החוקית, יתנו לו אותה”.

אנג'לה דים

בוגרת TLC איחלה לבעלה בהצלחה במסעו להשיג ויזה.

אנג'לה המשיך – "אבל אם אין לי מה לעשות עם זה, אתה הולך לתת לי יותר מאשר גרין קארד. זה מה שקורה עם אנשים מסוימים שמגיעים לכאן, הם חושבים שאי אפשר לגעת בהם והם לא יכולים לחזור הביתה. אתה לא יכול להשמיץ אנשים ולשקר על אנשים".

אנג'לה ו מיכאל קשרו את הקשר ב-2020, מה שאפשר לצמד לדלג על תהליך הוויזה K-1. של מייקל אשרת CR-1 תעמיד אותו בתור לקבלת גרין קארד, אבל אנג'לה נדרש להגיש את תצהיר התמיכה והניירת הנוספת לפני אישור הגרין קארד שלו.

אנג'לה דים

מיכאל פטר טענות על התעללות, לאחר שצץ מחדש ביום שלישי. אנג'לה כעת מאמינה כי לבעלה תינתן אשרת חירום, אשר תוביל בסופו של דבר לגרין קארד.

אנג'לה מואשם מיכאל של "שימוש" בה ובסדרת TLC מסיבה אחת בלבד – להגיע לארצות הברית.

"הוא שולל את כל העולם הארור, בנאדם," אנג'לה הכריז בדמעות.

ארוס ל-90 יום

אנג'לה ו של מייקל סיפור אהבה לא שגרתי התפתח במקור בעונה השנייה של ארוס 90 יום: לפני 90 הימים. הצמד, שנפגש במדיה החברתית ב-2018, התחתן בניגריה ב-2020. הם נפרדו לזמן קצר ב-2023 לאחר מיכאל נתפס בוגד במהלך נישואיהם למרחקים ארוכים. הזוג השלימו ולכאורה התמודדו עם הבעיות שלהם מאוחר יותר באותה שנה, תוך כדי הופעה יום 90: המפלט האחרון.