בשנים האחרונות מופעי אמן חושים לילדים הופכים מבוקשים יותר ויותר. הורים רבים בוחרים לערוך לילדיהם אירועי ימי הולדת מושקעים הכוללים מופע אמן חושים לילדים. אם גם אתם רוצים להבטיח את הנאתם של ילדיכם וכל חבריהם באירועי יום הולדת מוצלחים במיוחד, חשוב שתכירו את אחת האפשרויות השכיחות ביותר כיום שתסייע לכם לעשות זאת, אמן חושים לילדים. עד לפני מספר שנים בודדות רוב ההורים בפרט וקהל בכל הגילאים בכלל בחרו במופעי קוסמים. מופעי הקסמים מוכרים לנו מזה שנים ארוכות וכוללים לא מעט אלמנטים מרשימים במיוחד אשר מצליחים לרתק קהלים רבים בכל הגילאים. אך חשוב להדגיש כי מופעיו של אסף סלומון, אמן חושים לילדים בפרט, ולכל הגילאים בכלל כוללים אלמנטים שונים המתמקדים בעיקר במחשבה.

אמן חושים לילדים מציע שלל מופעים ייעודיים לימי הולדת שירתקו גם אתכם – התכוננו למופע עוצר נשימה!

 

עליית המודעות למופעי אמן חושים לילדים ולמבוגרים כאחד החלה עם תוכניתו של אורי גלר ששודרה בפריים טיים וחיפשה אחר אמן חושים מקצועי ומיומן שיהפוך ליורשו. בתוכנית הופיעו לא מעט אמני חושים מקצועיים וביציו מגוון אלמנטים מרשימים במיוחד שגרמו לכל קהל הצופים בתוכנית להתעניין בתחום. מיד עם תום התוכנית חלה עליית ביקוש משמעותית באשר למופעיו של אסף סלומון, אמן חושים לילדים, אמן חושים למבוגרים, אמן חושים לאירועים חברתיים וכן אמן חושים לאירועי חברה. כלל המופעים הללו מאפשרים גם לכם ליהנות ממופע מותאם במדויק עבור גילכם ותחומי העניין שלכם. אז רגע לפני שאתם בוחרים מופע אמן חושים לילדים, כדאי שתכירו עוד מספר נקודות חשובות אודות המקצוע.

שלל אלמנטים מחשבתיים ומרשימים במיוחד שאינם כוללים את סיועם של חפצים מפוקפקים עם כיסים נסתרים או חלקים גמישים

 

תחילה חשוב להכיר את שורש ההבדל בין מופעי קוסמים לבין מופעי אמן חושים מקצועי. עיקרו של ההבדל מסתכם בכך שמופעיו של אמן חושים מקצועי ומיומן מתמקדים בטריקים מחשבתיים בעוד מופעיו של קוסם מקצועי ומיומן מתמקדים בטריקים פיזיים. האלמנטים השכיחים ביותר במופעי קוסמים כוללים מוצרים פיזיים שונים כמו כדורים, כוסות, קלפים, חבלים, כובעים ואף בעלי חיים. רוב האלמנטים מושלמים בהצלחה בעזרת זריזות הידיים של הקוסם וכן בעזרת חפצים אשר רק נראים לנו כתמימים אך בפועל כוללים כיסים נסתרים, אזורים גמישים, במות נסתרות ועוד. השימוש בכלל המוצרים הללו גורם לאנשים רבים לתלות את הצלחתו של הקוסם דווקא במוצר בו הוא עושה שימוש במהלך הופעתו. הם מניחים כי המוצר אינו באמת תמים כמו שהוא נראה וכלל פרטיו אורגנו מראש טרם תחילת הקסם, מה שמוריד את מפלס ההתלהבות. לעומת זאת, מופעי אמן חושים בארץ אשר מתמקדים בעיקר בטריקים מחשבתיים, כוללים מעט מוצרים פיזיים בהם ניתן לתלות את הצלחתו, מה שהופך את המופע כולו למרשים הרבה יותר. אמן חושים בארץ אשר מציע מופעים מקצועיים מכיר היטב את אופן חשיבת הקהל ויודע לנצל זאת ליצירת אלמנטים מרשימים ועוצרי נשימה. כאשר אמן חושים מצליח לנחש את המספר/המילה/הציור המדויק שנמצא במוחו של המתנדב, לא ניתן "להאשים" אף חפץ כלשהו בהצלחתו, מה שמותיר את הקהל ללא קצה חוט וגורם להם להישאר עצורי נשימה, ולא משנה בני כמה הם.

 

מבחר עשיר של מופעי אמני חושים המתאימים לכל הגילאים

 

כעת, לאחר שהכרתם את ההבדל המרכזי בין קוסמים לבין אמני חושים מקצועיים, חשוב לדעת כי כיום יש מבחר עשיר של מופעי אמני חושים לכל צורך ולכל שכבות הגיל השונות. בשל הביקוש העולה בהתמדה בשנים האחרונות, אמני חושים רבים יצרו מופעים מותאמים כמעט לכל צורך. בין כלל המופעים המבוקשים ביותר ניתן למנות את מופעי אמן חושים לילדים ולימי הולדת, מופעי אמן חושים לבר מצווה, מופעי אמן חושים לחתונה, מופעי אמן חושים לאירועים חברתיים, ערבי גיבוש ואף אירועי חברה. כלל האפשרויות הללו מאפשרות לכם לבחור נכון את המופע המתאים ביותר עבור קהל היעד כך שתוכלו להבטיח את הנאתם. חשוב לחזור ולהדגיש כי בניגוד למופעיו של קוסם מקצועי אשר מזוהים בעיקר עם ילדים, מופעיו של אסף סלומון, אמן חושים מקצועי, פונים לכל הגילאים ויצליחו להותיר גם את המבוגרים ביותר פעורי פה ועצורי נשימה גם יחד. לכן, אם אתם רוצים לשדרג את האירוע שלכם ולהפוך אותו מאירוע שגרתי וממוצע לאירוע מוצלח ובלתי נשכח, מופעי אמן חושים יוכלו לסייע לכם בכך.

 

הסחות דעת מקצועיות – תנועות גדולות וקולניות ימשכו את תשומת ליבכם ללא שליטה על כך

 

כפי שהזכרנו מעלה, מופעי אמן חושים לילדים ולמבוגרים כאחד יגרמו לקהל הצופים לחשוב כי העומד מולם הוא בעל יכולות על טבעיות של קריאת מחשבות וחיזיון העתיד. הסיבה לכך נובעת מהעובדה כי רוב האלמנטים כוללים טריקים מחשבתיים בלבד כך שברוב המקרים אין לצופים יכולת להאשים חפצים שונים שרק נראים כתמימים ובעזרתם האלמנטים מצליחים כל כך. אז האמת היא, שגם לאמני החושים אין כוחות על. במהלך התמקצעותם הם לומדים להכיר לעומק את אופן החשיבה הטבעית והאינסטינקטיבית, שימוש בכוחו של התת מודע, החדרת מסרים לתת מודע ללא הבחנה של המודע בכך, היפנוזה, הסחות דעת ויצירת אשליות. בעזרת כלל המיומנויות הללו, אמן חושים בארץ יודע לבצע שלל אלמנטים מרשימים שיותירו את כל הצופים בו פשוט המומים. אז איך עושים את זה? הנה לכם כמה מהשיטות השכיחות ביותר. אחת השיטות בהן אמני חושים וגם קוסמים רבים עושים שימוש תדיר במהלך הופעתם היא הסחות דעת. אמני חושים וקוסמים מקצועיים יודעים כי כל תשומת לב הקהל מופנית באופן טבעי וכמעט בלתי רצוני לתנועות גדולות, בולטות במיוחד וקולניות במיוחד. כלומר, במידה ובצד ימין של הבמה תתרחש תנועה גדולה ובולטת, כל תשומת ליבו של הקהל תתרכז בצד הימני של הבמה בתנועה הגדולה והמפתיעה, מה שמאפשר לאמני חושים וקוסמים להעלים תנועות קטנות המתרחשות בצידה השמאלי של הבמה, מעיניהם של הקהל. בדומה לכך, גם קולות גבוהים במיוחד גורמים לצופים להסיט מבט אל עבר מקור הקול, מה שמאפשר לאנשי המקצוע להשלים פעולות שונות ללא שימת לב הקהל.

 

הדרך לעקוף את המודע ולהגיע ישירות לתת מודע – כל השיטות השכיחות ביותר!

 

שיטה נוספת ושכיחה לא פחות היא החדרת מסרים שונים לתת מודע של הקהל ללא הבחנתו של המודע בכך. אמן חושים לילדים ולמבוגרים כאחד יודע מהו כוחו של התת מודע וכיצד ניתן לגרום למודע לפספס פרטים שהתת מודע כבר הספיק לחקוק. בעזרת מגוון שיטות לעקוף את המודע ולהגיע ישירות לתת מודע, אמן חושים לילידים ולמבוגרים מצליח לבצע שלל אלמנטים שונים כאשר עיקרם הוא ידיעת המספר, הדמות, הציור או השיר עליו חושב המתנדב. השיטות המוכרות ביותר בעזרתן אמני חושים מצליחים לעקוף את המודע הן הצבת תמונות במרחק כזה שהמודע לא יבחין בהן אך התת מודע עבר הספיק לצלם אותן היטב. כאשר אמן החושים יבקש מהמתנדב לשלוף מספר שעולה לו לראש, הוא ישלוף בדיוק את המספר המופיע בתמונה שהמודע פספס והתת מודע קלט היטב. אפשרות נוספת היא הצבת תמונות בגודל זעיר כך שהמודע יפספס אותן. בדומה לשיטה הראשונה, גם שיטה זו מצליחה לא אחת, להערים על המודע שלנו ולאפשר לאמני החושים לנצל זאת לטובתם. אמן חושים לילדים ולמבוגרים כאחד מכיר היטב את כלל השיטות הללו ועוד רבות נוספות להשלמת מופעים עוצרי נשימה לכל הגילאים.

אמני חושים
קרדיט צילום: FREEPIK