בפוסט אמיץ משתפת השורדת והשחקנית אלינה לוי כי עברה לאחרונה ניתוח הקטנת חזה ומסבירה את הסיבות:"בחרתי להתקרב לגוף שלי" וגם מעדכנת על תאריך החתונה. אסי בוזגלו פרגן בלייק.

אלינה לוי מי שהגיעה לגמר הישרדות והודחה במקום הרביעי  ממשיכה לייצר כותרות. רגע לפני החתונה היא עדכנה את הצופים כי עברה ניתוח להקטנת חזה אצל ד"ר אבנר בן שושן והסבירה את הסיבות.

אלינה לוי
אלינה לוי צילום מסך מערוץ 13

"זוכרים את השביתה הגדולה של י״ב לילידי שנות ה-90? בשביתה הזאת אני לא יודעת מה שאר הכיתה שלי עשתה, אני יצאתי אליה בלי חזה וחזרתי עם (:
עשיתי הגדלת חזה בגיל 17, עד הרגע הזה שעשיתי את הניתוח, לא הייתי הולכת לטיולים בבית הספר שכלול בהם בגד ים, לא יצאתי עם בנים, והייתי בוהה לנשים בחזה כי זה הדבר היחיד שהתעסקתי בו".

"הייתי צריכה את התמיכה הזאת, הניתוח הזה היה כמו קביים שממש עזרו לי לצאת אל העולם.
היום בגיל 30, אחרי שכבר דחיתי כלכך הרבה פעמים מרב פחד, בחרתי להוציא את השתלים ולעשות הקטנה, להתקרב לטבעיות של הגוף שלי ולהרגיש בנוח עם עצמי.לכל אחד מאיתנו יש את הנקודה הרגישה הזאת ותמיד השאלה היא למה אנחנו מחליטים לעשות דברים, האם זה כדי שמישהו אחר יאשר אותי או האם זה כדי שאתמוך בעצמי גם אם זה עלידי משהו חיצוני כדי להרגיש בנוח עם הגוף שלי? קיבלתי את זה שאני לא ״מושלמת רוחנית״ הוסיפה לוי.

"תודה לד״ר אבנר בן שושן שכלכך הרגיע אותי בתהליך , הבין מה אני רוצה ולא שיכנע אותי לשום דבר אחר חוץ ממה שביקשתי" כתבה לוי שזכתה לפרגון מהזוכה בישרדות אסי בוזגלו השוהה בחופשה ביוון עם רעייתו עדי בוזגלו והזוג רגב והלן הוד. גם שאר התגובות ברשת היו חיוביות ואחת המגיבות כתבה לה:"פשוט מדהימה! את אחת הסיבות שאני שמחה שלא פרשתי מהצפיה בהישרדות(למרות שהיה קשה) שמחה מאוד שנחשפתי אלייך, מודה שהסתכלתי עלייך בהתחלה בעיניים שופטות ודעות קדומות, אבל מהר מאוד זה השתנה לטובה. תמשיכי ללכת עם הלב שלך, הוא יביא אותך למקומות טובים".

בנוגע לחתונה סיפרה לוי ל126000 העוקבים שלה באינסטגרם כי כרגע בגלל הסגר והקורונה אין תאריך:"אהובים ואהובות, דור ואני מקבלים מכם כלכך הרבה הודעות עם שאלות מה קורה עם תאריך החתונה שלנו ולצערינו גם לנו אין תשובה, אף אחד לא יודע מה יהיו ״ההנחיות״ אחרי הסגר הזה שכולנו יודעים את המטרה האמיתית שהוא משרת.אנחנו מבטיחים שברגע שהדברים יתבהרו אנחנו ננסה לעדכן בשיא המהירות, אנחנו עושים הכל יחד עם איתי המפיק ההורס שלנו לקיים את החתונה בהתאם להנחיות וסהכ אם לא אנחנו נעשה טקס שלנו בבית ולגבי המסיבה נעדכן בהמשך. מצטערים ממש ממש שאין לנו עידכון ספציפי יותר לתת, הלואי שגם לנו היה ".

 

View this post on Instagram

 

זוכרים את השביתה הגדולה של י״ב לילידי שנות ה-90? בשביתה הזאת אני לא יודעת מה שאר הכיתה שלי עשתה, אני יצאתי אליה בלי חזה וחזרתי עם (: עשיתי הגדלת חזה בגיל 17, עד הרגע הזה שעשיתי את הניתוח, לא הייתי הולכת לטיולים בבית הספר שכלול בהם בגד ים, לא יצאתי עם בנים, והייתי בוהה לנשים בחזה כי זה הדבר היחיד שהתעסקתי בו. הייתי צריכה את התמיכה הזאת, הניתוח הזה היה כמו קביים שממש עזרו לי לצאת אל העולם. היום בגיל 30, אחרי שכבר דחיתי כלכך הרבה פעמים מרב פחד, בחרתי להוציא את השתלים ולעשות הקטנה, להתקרב לטבעיות של הגוף שלי ולהרגיש בנוח עם עצמי. לכל אחד מאיתנו יש את הנקודה הרגישה הזאת ותמיד השאלה היא למה אנחנו מחליטים לעשות דברים, האם זה כדי שמישהו אחר יאשר אותי או האם זה כדי שאתמוך בעצמי גם אם זה עלידי משהו חיצוני כדי להרגיש בנוח עם הגוף שלי? קיבלתי את זה שאני לא ״מושלמת רוחנית״ ? תודה לד״ר אבנר בן שושן שכלכך הרגיע אותי בתהליך , הבין מה אני רוצה ולא שיכנע אותי לשום דבר אחר חוץ ממה שביקשתי. @dr.avner.bensoussan

A post shared by Alina Levy (@alina___levy) on