השורדת אלינה לוי חושפת את השיטה שלה למדיטציה, מצטרפת לאתגר הרשת "ללא פילטר" ומרגיעה את העוקבים:"להכיר את המיינד שלנו ולפגוש את המחשבות שלנו  זה תירגול, כמו שריר".

אלינה לוי מדיטציה

השורדת בדימוס אלינה לוי רוצה להפוך לגורו למדיטציה.  לצד השתתפות באתגר "ללא פילטר" שכבש את הרשת והסלבס בישראל היא מציגה את ה"אני מאמין" שלה. בנוגע למדיטציה שכבשה את עולמה כבר לפני שמונה שנים.

איך עושים מדיטציה?

לוי מסבירה כי:"אני מקבלת המון שאלות בפרטי לגבי איך עושים מדיטציה. והמון שיתופים של ״אני לא עושה את זה טוב״, ״אני לא מצליח״ ובקשות לטיפים איך לעשות מדיטציה ״נכון״. חשוב לי לשתף שאין דרך ״נכונה״ לעשות מדיטציה. במהלך השנים ניסיתי להיות ״תלמידה מצטיינת״. בכל מה שקשור למדיטציה ובאופן מצחיק לחלוטין הפכתי גם את המרחב שאמור לתמוך בי לרדיפה פרפקציוניסטית. אז נתחיל בזה שאין מדיטציה נכונה יותר מהאחרת. ואין דרך אחת. מדיטציה עבורי זה מרחב לרגע לעצור את כל העשייה. הטירוף והלחץ ואפילו לכמה דקות לשאול מה שלומי, מה שלום הלב שלי".

"מדיטציה יכולה להיות גם הליכה בבית. ותשומת לב לצעדים. זה יכול להיות אמבטיה. זה יכול להיות להדליק נר ולהתבונן בו. כל דבר שתעביר את תשומת הלב מהעולם בחוץ, אליכם פנימה. אני ממליצה לא להתחיל מיעדים מלחיצים כמו מדיטציה של חצי שעה. כי להכיר את המיינד שלנו ולפגוש את המחשבות שלנו גם זה תרגול. כמו שריר, כמו חדר כושר. להתחיל בהדרגה ולאט לאט. מבטיחה לפרוש לכם את כל הדברים בצורה ממוקדת יותר מדיי יום בסטורי". כתבה לוי.

אלינה לוי נגד המרדף

 

View this post on Instagram

 

כשהכל כלכך מבלבל לי מבחוץ , כשהממשלה בקריסה ואני נכנסת לכתבות לנסות להתעדכן בהנחיות ורואה טוקבקיסטים נלחמים אחד בשני בדרך ללא מוצא אני עוזבת הכל והולכת לתכנים שמרחיבים לי את הלב. חשבתי לשתף אתכם בפסקה מהספר ״מושלמים כמו שאנחנו״ של ברנה בראון שעזרה לי רגע להרפות

? ״נראה שחיים ואהבה בלב שלם מחייבים אותנו גם לכבד את הצורך של הגוף שלנו בהתאוששות ובהתחדשות. וכן, עדיין יש בינינו כאלה המאמינים שתשישות היא סמל סטטוס המעיד על עבודה קשה, וכי שינה היא מותרות. התוצאה היא שאנחנו עייפים מאוד, עייפים במידה מסוכנת. האמת היא שיש בעיה. אנחנו יוצרים מבוגרים תשושים ולחוצים , שמגדלים ילדים עמוסים וטרודים שלא לצורך.

את הזמן החופשי שלנו אנחנו מקדישים לחיפוש נואש אחר אושר ומשמעות . אנחנו חושבים שכדי למצוא אותם אנחנו זקוקים להישגים ורכישות, אבל יכול להיות שהמרדף הזה, הוא-הוא הדבר שמותיר אותנו עייפים ומבוהלים מפני האפשרות להאט. אם ברצנונינו לחיות בלב שלם, עלינו להכיר בצורך שלנו לישון ולשחק, ולענות עליו.

עוד עלינו להפסיק לראות בתשישות כסמל סטטוס – ולא לתלות את תחושת הערך העצמי שלנו בפרודוקטיביות.״ לי הטקסט הזה עשה נחת בלב, קלטתי שבסגר השני הזה כמנגנון התמודדות הלכתי לגמרי לאובר דואינג ופרודקטיביות, ניסיון לסמן וי על רשימת המטלות והתשה עצמית עד המקסימום, רק לא לפגוש את הבילבול של התקופה הזאת. תזכורת כייפית קיבלתי , איך אתם מעבירים את הימים האלו ותומכים בעצמיכם עם הטירוף שמסביב? ❤️ ?- @aimee_privatecollection צילם אותי בסיבוב ה-1000 מטר שלנו – @dorperry

A post shared by Alina Levy (@alina___levy) on

 

אלינה לוי
הסטורי של אלינה לוי שהצטרפה לאתגר ללא פילטר. צילום מסך מהאינסטגרם של לוי