אלינה לוי חתונה

אלינה לוי חתונה – זה סוף סוף קרה!

כוכבת הראליטי, אלינה לוי התחתנה עם בחיר ליבה, דור פרי, בחתונה אינטימית, בהתאם להנחיות הקורונה בחוף היום. כל הפרטים על החתונה הכי מדוברת בשנה וחצי האחרונה.

לפני כשנה וחצי אלינה לוי התארסה לבן זוגה – דור פרי ואמש הגיע הרגע המאושר, אחרי מספר דחיות, הזוג עמד תחת חופה מושלמת בחוף הים בקסרייה עם חברים קרובים ובני משפחה בלבד בהתאם להנחיות הקורונה.

להלן תקציב העלילה, אלינה לוי הצטרפה לחיינו בעונה השנייה של האח הגדול עם השם  אלין לוי וסיימה במקום השלישי. מאז היא למדה משחק, דיגמנה, רקדה והנחתה וכמובן טיפחה עמוד אינסטגרם והפכה לכוכבת רשת. אלינה סיפרה על הניסיונות שלה להתגייר ועל מפך הנפש שהיא עברה כולל ההחלטנ לוותר על התהליך הקשה.

החתונה הייתה כבר אמורה להתקיים לפני שנה אבל נדחתה בגלל השתתפותה בעונה האחרונה של הישרדות VIP. נושא החתונה דובר לא מעט פעמים על האי בעיקר בגלל ההבטחה לליטל שתהייה השושבנית שלה. הבטחה שזכתה לזילזול מצד בני ברוכים. סוף העלילה הייתה שאלינה הדיחה את ליטל, ספגה כעס רב ובני צדק בסופו של דבר.

המועד הבא היה יוני האחרון אבל נדחה שוב  בגלל נגיף הקורונה. אמש, בנוכחות בני משפחה וחברים קרובים חברים קרובים ובני משפחה, הזוג  סוף סוף התחתן הפך לבעל ואישה.

היום פרסמה הכוכבת תמונות מרגשות מהיום המאושר

 

View this post on Instagram

 

ואו מאיפה מתחילים? ימים מטורפים והעולם עם מגפה ובכל זאת בחרנו לא לתת לבחוץ להכתיב לנו את התחושה. לא משנה מה קורה בחוץ, לחגוג את טקס הנישואין, את הבחירה של דור ושלי אחד בשניה, טקס שלנו, שחותם את החוזה הנשמתי בינינו.

אתמול שמנו טבעות על שרשרת וביינתים נענוד על הצוואר כציפיה לאירוע החתונה שנערוך עם כל החברים והמשפחה.

העולם בחוץ יכול להשתגע, אבל אנחנו שמנו לנו את העוגנים הפנימיים שלנו 🙏🏻 תודה לכל האנשים הקסומים על האכפתיות, החיבוק האהבה והאור .

על השמלה שלי אחראי כמובן אלון לבנה, אהוב ליבי המוכשר בעולם, אני כלכך אוהבת אותך. תודה לך על שמלה מהאגדות שגרמה לי להרגיש כלכך קסומה ובו זמנית, כלכך אני. @alonlivnewhite @alonlivne עגילי הפנינה הקסומים שלי- @enbarshetrit תודה לצוות החלומות שלי, לא הולכת לשום אירוע בלעידכם 😍 שיער – @sagi_sasson תודה על שהצלחת גם לעשות את זה בלוק ה״מרושל״ שכלכך רציתי , וגם לא זז ביום עם הכי הרבה רוח בים בשנים האחרונות 😂 אין דברים כמוך איפור- @yasmin_bedussa יסמינוש שלי מוכשרת שלי, איזו מתנה את בחיים שלי, איתי ברגעים המשמעותיים כבר 4 שנים , מהרגע הראשון שאיפרת אותי לפרימירה של ״ג׳סטה״ , ידעתי שתהיי איתי ביום החתונה. תודה לך על איפור חלום. על המעצבת המדהימה עוד ארחיב ממש בקרובבבב , אין מדויקת ממך מדהימה שאת @lu__boheme_boutique וכמובן הצילום המרהיב, עידן אתה קסם, כלכך הרגשת אותנו , נתת לנו פשוט להיות אנחנו, איזה מדהים אתה! תודה לך שהיית איתנו ביום שלנו ויצרת לנו זכרונות לכל החיים. @idan_hasson אין אין אין דברים כמוכם. אנחנו מרגישים מבורכים ולא מפסיקים לבכות מהבוקר מהתרגשות ואהבה @dorperry נתראה באירוע , בתקווה שממש בקרוב ויש עוד מלא אנשים מדהימים שבא לי לספר לכם עליהם , אז צפו להפתעות בהמשך היום 🥰

A post shared by Alina Levy (@alina___levy) on

אלינה לוי חתונה
צילום מסך מתוך אינסטגרם