אלינה לוי הישרדות הודחה רגע לפני הגמר אבל היא ממש מרוצה מהשתתפותה בהישרדות v.i.p. בפוסט סיכום שהעלתה לאינסטגרם כותבת לוי:הניצחון האמיתי שלי הוא שנשארתי אני".
אחת השורדות האהובות באי, ובתכניות של הישרדות בכלל השחקנית והדוגמנית אלינה לוי שחוותה לא מעט ריבים וקשיים על האי. מסכמת את שני הערבים של הגמר המותח. ואת רגעי ההדחה שלה ולא מתייחסת לסיפור הקול שנפסל וההסכמות לכאורה בין ישראל אוגלבו לבני ברוכים בדבר תמיכה הדדית. מצד שני גם לשותפיה לברית ירדן ג'רבי ועידן חביב. שהדיחו אותה רגע לפני והותירו אותה המומה ולא בפעם הראשונה (סרטוני הפה הפעור של אלינה היוו מוקד ללא מעט צחוק ברשת).

וכך מסכמת לוי את החוויה האישית שלה:"לפני שטסתי לאי – יצאתי עם החלטה אחת.גם אם אני מודחת ראשונה- המשחק הזה לא מגדיר אותי.
וכך כל יום האי הזכרתי לעצמי, “המשחק הזה והתוצאה זה לא הדבר שעליו את מבססת את הערך שלך” מפה לשם הדבר הזה הוביל אותי לנקודה המרגשת הזאת ".️

"הניצחון האמיתי שלי הוא שנשארתי אני, במלוא האותנטיות שלי במשחק כלכך קשוח כמו הישרדות שזורק אותך לכל הדפוסים העתיקים שלך, זיהיתי את הרגעים שבהם איבדתי את עצמי, חיבקתי את זה והחלטתי לעצור את הגלגל שבו את נשארת במקום שלא טוב לך בו ולא משנה מה אומרים.אני לא חווה הפסד או החמצה,
המסע שלי בחיים לימד אותי שהערך העצמי נשען הרבה יותר מאשר על ההכתרה הזאת מבחוץ, והדרך.. היא , היא באמת המשמעותית, כמה אנחנו מאפשרים לעצמינו ללמוד, ולהשתעשע ולקום וליפול ושוב לקום.החיים בתנועה. תמיד".

"אני לא אשכח את מסע הישרדות.נפרדתי מהדגם הפרפקציוניסטי שכלכך מפחד ממה יגידו, ואיפשרתי לעצמי לקפוץ למים העמוקים ולסמוך על עצמי שאדע לשחות, לפגוש את עצמי מכל הצדדים, ללמוד מכל חויה , לצמוח ולהתפתח".

לסיום מפרגנת לוי למי שהיו שותפים להופעה ההורסת שלה בגמר:תודה לרשת ולהפקת הישרדות על שנה מטריפה ומלמדת @reshettv @survivor.israel
תודה שוב לאלון לבנה על הבגד המטריף @alonlivne לשגיא ששון על עיצוב השיער המהמם @sagi_sasson וליסמין שלי על האיפור המדהים @yasmin_bedussaותודה לכם מדהימים, על כל האהבה האינסופית. פשוט אין מילים.

אלינה לוי הישרדות
אלינה לוי הישרדות מודחת מהישרדות צילום מסך מערוץ 13