בחלק הראשון של גמר הישרדות vip הודחה אלינה לוי בפעם השנייה בערב מרגש בהנחיית גיא זוארץ. ירדן ג'רבי, עידן חביב, אסי בוזגלו וישראל אוגלבו יתחרו על מיליון השקלים בחלק השני שישודר מחר.
"מוכנה לגמר שלנו" כתבה אלינה לוי בחשבון האינסטגרם שלה רגע לפני שהודחה מחמישתת השורדים האחרונים ע"י חבריה לברית עידן חביב וירדן ג'רבי שלא הצליחה לעצור את הדמעות. בגמר שישודר מחר (א) יתחרו ירדן ג'רבי, עידן חביב, אסי בוזגלו וישראל אוגלבו על מיליון שקלים.

אלינה לוי (לשעבר אלין לוי בת ה30 היא דוגמנית ושחקנית ישראלית שהפכה לסלב  לאחר שהגיעה למקום השלישי בעונה השנייה של תוכנית המציאות של האח הגדול ניהלה בעבר קשר ארוך עם שחקן הכדורסל אלישי כדיר והיא עומדת כעת לפני נישואים לבן זוגה דור פרי שגם הגיע לבקר אותה על האי. במהלך השנים ניסתה לוי לערוך גיור אך באמצע התהליך עזבה אותו בשל לימודי המשחק בהם הייתה באותה התקופה.

אלינה לוי
אלינה לוי צילום מסך מערוץ 13

לוי החלה את דרכה בעונה כדמות אהובה ודעתנית אך הצליחה להסתכסך עם חברותיה לשעבר עדי ביטי והדוגמנית אלה איילון תוך שהיא חוצה את הקווים ומתחברת לירדן ג'רבי ועידן חביב שרגע לפני הגמר עשו שיקול אלקטורלי והצביעו נגדה. מאות ההבעות המופתעות שלה במהלך התוכנית הפכו לקאלט והיא הייתה זו ששהתה הכי הרבה בבקתת המודחים עד שחזרה למשחק לאחר הדחתה תוך שהיא מנצחת בלא מעט דו קרבים בין היתר את רגב הוד ואסי בוזגלו.את תשוואת השמחה של ליטל סמדג'ה ואלה איילון לאחר הדחתה של אלינה לוי שהפכה לנמסיס שלהם היה קשה להסתיר.

אסי בוזגלו אהוב הקהל זכה ברכב

החצי הראשון של הגמר ששודר הערב כלל את משפחות המתמודדים ובעיקר את יעקב בוזגלו, חגית ברוכים והלן הוד רעייתו של רגב הוד שהשתתפה בעבר במירוץ למיליון שזכו לדקות מסך עם המרואיין האורח טילטיל שזכה בעבר גם בתכנית הישרדות שם שיחק לצדה של הדוגמנית רוסלנה רודינה. במהלך התכנית נערכה הצבעה על מיהו השורד האהוב ביותר על הצופים וכצפוי אסי בוזגלו, השייח זכה במכונית ובתואר המכובד. לא לפני שבני בכורים הזיל דמעות ועשה קאמבק לחברו עידן חביב.

אלינה לוי
אלינה לוי מודחת מהישרדות צילום מסך מערוץ 13

 

 

View this post on Instagram

 

מוכנה לגמר שלנו ? @reshettv @survivor.israel על הבגד המרהיב – אלון לבנה האחד והיחיד @alonlivne על העגיל שהוא יצירת אומנות – @Enbarshetrit X @alonlivne שיער- שגיא ששון המוכשר ביותר @sagi_sasson איפור- אהובתי שאני לא זזה בלעדיך @yasmin_bedussa

A post shared by Alina Levy (@alina___levy) on