ערב מותח עבר אתמול על צופי הישרדות, ערב שהסתיים בהפתעה גדולה. אלינה לוי החליטה ללכת עם הלב שלה ובחרה להדיח את השושבינה המיועדת שלה, ליטל סמדג'ה, אלינה בתגובה "הלכתי עם הלב שלי". כואב ועצוב אבל הישרדות זאת הישרדות.

מלהק העונה הנוכחית של הישרדות בטוח קיבל בונוס גדול ואם לא כנראה שמגיע לו אחד. העונה מספקת רגעי דרמה שיכלו להיווצר רק בזכות הליהוק המוצלח בתוספת הפקה ששכחה מזה פוליטקלי קורק (הסוציומטרי חי וקיים). אמש אלינה לוי קיבלה החלטה קשה ששינתה את כללי המשחק ופתחה אותו מחדש, בהדחה המפתיעה של השושבינה שלה ליטל- בני ברוכים קיבל ברגע זה את תואר נביא הזעם.

להלן תקציר הפרקים הקודמים, שוב השד העדתי יצא מהבקבוק אבל הפעם במסווה של פריפריה ומרכז, השבטים מתאחדים, עידן חביב מגיע אחרון בדירוג החברתי ומבין שהוא בבעיה, הוא מזהה שאלינה היא החוליה החלשה בברית, מעביר אותה לקבוצת המרכז ובכך מדיח את ליטל סמדג'ה כנגד כל הסיכויים.

אלינה מהירה לפרסם פוסט הבהרה באינסטגרם ומסבירה שהייתה חייבת ללכת עם הלב שלה : "אוייייי. כמה כיף להקשיב ללב שלך. כן, לא היה לי טוב במעגל חברתי שהייתי בו ובחרתי להוציא את עצמי ממנו לא משנה מה יגידו וכמה חזק יצעקו,
ודרך אגב..שאלתם למה לא עשיתי את זה לפני כשהייתה לי הזדמנות. לא עשיתי את זה לפני כי פחדתי מכמה חזק יצעקו וזה השפיע עלי! בנקודה הזאת החלטתי להפסיק לתת לפחד לנהל אותי.

ואם אתם מדברים על ״בגידה״ , שוב (?) אתם כנראה ממש נותנים למחלקת הפרומואים המוכשרת שלנו להכתיב לכם את המחשבה. אחרי שזהר הודח ולא היו לי בני ברית אחרי שכולם כולל כולם בשבט שלי שמים את השם שלי בהדחה הקרובה , לא היתה לי ברירה נוספת ובחרתי לעשות הכל להשאר במשחק , ניסיתי להשתלב וזה גבה ממני מחיר יקר מדיי של לנטוש את עצמי.לא משנה כמה חזק יצעקו, מותר לך לשנות את דעתך, מותר לך לעשות עבור עצמך ולא עבור האחר, ברור שהוא יתעצבן , כי עכשיו את לא משרתת אותו".

 

 

View this post on Instagram

 

אוייייי. כמה כיף להקשיב ללב שלך. כן, לא היה לי טוב במעגל חברתי שהייתי בו ובחרתי להוציא את עצמי ממנו לא משנה מה יגידו וכמה חזק יצעקו, ודרך אגב..שאלתם למה לא עשיתי את זה לפני כשהייתה לי הזדמנות. לא עשיתי את זה לפני כי פחדתי מכמה חזק יצעקו וזה השפיע עלי! בנקודה הזאת החלטתי להפסיק לתת לפחד לנהל אותי. ואם אתם מדברים על ״בגידה״ , שוב (?) אתם כנראה ממש נותנים למחלקת הפרומואים המוכשרת שלנו להכתיב לכם את המחשבה. אחרי שזהר הודח ולא היו לי בני ברית אחרי שכולם כולל כולם בשבט שלי שמים את השם שלי בהדחה הקרובה , לא היתה לי ברירה נוספת ובחרתי לעשות הכל להשאר במשחק , ניסיתי להשתלב וזה גבה ממני מחיר יקר מדיי של לנטוש את עצמי. לא משנה כמה חזק יצעקו, מותר לך לשנות את דעתך, מותר לך לעשות עבור עצמך ולא עבור האחר, ברור שהוא יתעצבן , כי עכשיו את לא משרתת אותו . אבל הקשבת ללב, זה שווה את הכל. וכל ההייטרס, תודה מתוקות, אתן מעלות לי את הטראפיק , תמשיכו בבקשה ? צילום: @ordanon

A post shared by Alina Levy (@alina___levy) on

nbsp;

גם ליטל סמדג'ה פירסמה פוסט, תוך כדי שידור הפרומיים על הראיון איתה שהתקיים הערב בערוץ 13, בו היא מבינה שההתנהגות שלה הייתה  קצת מוגזמת אך מצדיקה אותה בשם הרייטינג שלשמו הביאו אותה לתכנית : "מי שלא אוכל אותי שיקיא בצד, תזכרו זה רק משחק ועשינו שם טלויזיה וכניראה שטובה הרייטינג אומר את שלו"

 

View this post on Instagram

 

השבט אמר את דברו!!! טוב אני רוצה להגיד תודה על חוויה מטורפת של פעם בחיים שקוראים לה הישרדות? הכרתי אנשים מדהימים וחברים לחיים הפקה מקצועית ותומכת, קהל של אנשים מדהימים מלאי אהבת חינם ופירגון שהרים לי ברגעים הקשוחים של העונה וחימם לי את הלב …תודה? חוויתי עונה מטורפת מדהימה מחשלת שאני לא אשכח לעולם! אני יודעת שהייתי מוגזמת לפעמים והיו רגעים שאם הייתי יכולה לשנות או למחוק הייתי עושה זאת בכיף אבל נותר בי רק ללמוד להבא סה״כ הייתי נאמנה לעצמי נאמנה לחברים שלי ואני גאה בדרך שלי עד לאיחוד שלא היתה פשוטה כלל חח… חברים מזכירה אני המושבעת הראשונה?והולכת להגיע להצגות הכי טובות באי (המועצות) מבטיחה שלא יהיה משעמם אל תפספסו ?? אז הישרדות vip 2020 אני לא הזוכה אבל מאחלת לחברים שלי להגיע לגמר ולנצחחח? נ.ב- מי שלא אוכל אותי שיקיא בצד?תזכרו זה רק משחק ועשינו שם טלויזיה וכניראה שטובה הרייטינג אומר את שלו✔️? לילה טוב אוהבת אותכם❤️

A post shared by Lital Smadja (@litalsmadja) on

לסיכום, אין ספק שבתקופת הקורונה הישרדות נותנת לצופים, נופים יפים, תכחים ומזימות ועם התקופה שכולנו עוברים הבלגן באי נראה כמו פיקניק בירקון.

אלינה לוי מתוך עמוד האינסטגרם שלה