אלין גולן, בתם של אייל גולן ואילנית לוי שעושה את צעדים ראשונים בעולם הדוגמנות, הציגה מראה מושלם בחתונה המצומצמת של אביה, אייל גולן, ואישתו החדשה, דניאל גרינברג

אלין גולן הגיעה לעולם עם שם מחייב כבתם של הזמר הלאומי אייל גולן והדוגמנית ומנחת הטלוויזיה אילנית לוי וכאחותם של ליאם גולן אחיה לאילנית לוי שכיום כבר נשואה לאלירז שדה וכאחותו החורגת של יאן גולן בנם של אייל והדוגמנית וזוכת הישרדות רוסלה רודינה.ושל האחות הקטנה והטרייה מיאל בתו מרעייתו הטרייה דניאל גרינברג.

כיאה ליורשת העצר מביאה אלין גולן לבמה הן את יכולות הדוגמנות והמשחק של אמה אילנית לוי והן את יכולות השירה אל אביה ובשנה האחרונה כשהיא רק בת 14 הספיקה גולן הצעירה ליצור לעצמה שם טוב בתעשייה עם קמפיינים מתוקשרים ושני קליפים שווים בהם שיתפה פעולה עם אביה אייל.

אלין גולן כבר מזמן הוכיחה שהיא לא רק "הבת של", והיא מראה לנו שגם היא גדלה להיות כוכבת לא קטנה בפני עצמה. זה התחיל כבר בגיל 12 עם סדרה של  סרטוני טיקטוק שבהם הפליאה אלין גולן הצעירה ביכולות ריקוד ושירה והמשיך כאמור בקליפים משותפים כולל השיר "נראתה לאחרונה" בו שימשה אלין הן כזמרת והן ככוכבת ושחקנית ראשית בדרכה אל הכותרות ואתרי הרכילות.

השיר הראשון בו נחשפה גולן היה "ילדי המרפסת" בו שרה לצד אביה אייל גולן וכוכבי הילדים של HOT מאז בהדרכתם הצמודה של הוריה אייל ואילנית היא לא מפסיקה לייצר לשיר, לנגן ואף להופיע בקמפיינים של דוגמנות כיאה למי שירשה את כל הדברים הטובים משני הוריה.

 

 

View this post on Instagram

 

My girl is gonna rock tonight✨?❤️ @alin_golan ✨✨✨✨ #love @danahareldesign

A post shared by Miki Buganim (@mikibuganim) on

מעצב השיעור, מיקי בוגנים פרסם אתמול תמונה של הבת המאושרת רגע לפני החתונה ואי אפשר לפספס שמדובר בכוכבת חדשה.

כזכור, החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג התקיימה אתמול במתכונת מצומצת אחרי שמשרד הבריאות אסר התכנסיות של מעל 100 איש.

צפו בסרטון טוק טוק של אלין גולן