אליאנה תדהר ולי בירן עושים כבוד ל”כבש הששה עשר”ו-“אדון שוקו – להקת התפוזים” במופע משירי הילדים של אריק איינשטיין במסגרת פסטיבל בנתניה.

 שניים מכוכבי הילדים הגדולים ביותר – אליאנה תדהר ולי בירן עושים המון כבוד לזמרי העבר. השניים שמככבים בערוצי המוסיקה וגם בערוצי הילדים. הולכים בדרכו של אחד מגדולי הזמרים. ומשלבים את שיריו של אריק איינשטיין ואת הספר הקלאסי של יהונתן גפן “הכבש הששה עשר”. שני מופעים מיוחדים לכל המשפחה יציעו מחווה לשירים האהובים של היוצרים המוכשרים.

סוף הקיץ עוד רגע כאן. שני מופעי מחווה לכל המשפחה משירי האמנים הגדולים יעניקו לכם פינאלה חגיגי לחופש הגדול. המופע הראשון יהיה לכבוד אריק איינשטיין (זכרונו לברכה). אחד המוזיקאים הישראלים שחצו דורות ומגזרים – כולנו גדלנו עליו ואהבנו את שיריו. מופע המחווה המיוחד של הלהקה לשיריו בשם “אדון שוקו”, שיתקיים ב-25 באוגוסט בשעה 18:30, ייקח את הילדים למסע בזמן אל ישראל הנוסטלגית – הבגדים, השירים, הסאונד והאווירה – בחזרה אל תור הזהב של המוזיקה העברית.

אליאנה תדהר
לי בירן ואליאנה צילום ערן לוי

המופע יבוצע ע”י להקת התפוזים, חבורת מוזיקאים שמשלבים בין שתי האהבות הגדולות שלהם:  רוק ישראלי איכותי ושירי הילדים של אריק איינשטיין!

יום לאחר מכן שניים מכוכבי הילדים הגדולים ביותר – אליאנה תדהר ולי בירן –  יעשו כבוד ויחגגו 40 שנה ליצירת המופת “הכבש הששה עשר” מאת יהונתן גפן ויוני רכטר. 4 עשורים לאחר שיצא הספר נחשב לקלאסיקה של ממש ולספר הילדים הישראלי הטוב והאהוב בכל הזמנים. בירן ותדהר יחזירו לבמה את השירים הבלתי נשכחים שכולנו גדלנו עליהם, במופע מוזיקלי קסום לכל המשפחה, בליווי להקה חיה ועיבודים מחודשים. במופע יבוצעו שירי הילדות האהובים על כולנו – שירים שהפכו לנכס צאן ברזל בכל בית בישראל – גן סגור, הילדה הכי יפה בגן, איך שיר נולד ועוד.

המופעים ימשיכו בקו ישיר את הפסטיווקאלי השלישי של ‘עיריית נתניה’ – פסטיבל זמר עברי שייערך (בין ה-20-22) באוגוסט ברחבת הפארק של קניון עיר ימים עם מופע מחווה של משפחת בנאי לשירי הגששים, מופע מחווה לשירי נעמי שמר ווילנסקי ומופע של יהודה פוליקר.

 25-26.8 בשעה 18:30 | הכניסה חופשית והחניה חינם, אמפידשא, קניון עיר ימים,נתניה

אליאנה תדהר ולי בירן

 

View this post on Instagram

 

קיבלנו מכם כל כך הרבה תגובות מרגשות על השיר הזה, אז רצינו לעשות גרסה משותפת שלנו שתהיה מוקדשת כולה לכם. אז שוב תודה, ותהנו❤️ #בלעדיך @leeb22 לינק בביו⬆️

A post shared by @ elianatidhar on