נטע אלחמיסטר, דוגמנית העל ואושיית איסנטגרם הגיעה יחד עם בעלה רמי גרשון לדובאי. מדובר באירוע מרגש ונוצץ במיוחד.

אלחמיסטר ורמי גרשון עושים את דובאי ובענק! כל הפרטים על הטיול של השניים.

בעבר סיפרה אלחמיסטר בתקשורת כי היא מקבלת לא מעט הצעות מיניות מגברים באינסטגרם. אפילו הצעות ללילה בדובאי. אבל זה לא הטריד אותה אז, וכנראה שגם לא היום. עכשיו הדוגמנית מטיילת עם בעלה בדובאי , מוציאה למעריצים את העיניים דרך מסך האינסטגרם ובעיקר חיה את החיים הטובים. כמו שרק אלחמיסטר יודעת.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister)

נטע אלחמיסטר חיה את החלום של כולנו, המקבילה הישראלית לג'יזל , הפכה גם ליזמית כשהשיקה את מותג בגדי הים שלה יחד עם נועה בני bananahot.

המותג התפרסם במיוחד סביב התקרית המפורסמת עם עדן בן זקן אשר צולמה במלתחות של החנות בזמן מדידות והתמונות הודלפו לרשת. הדבר חולל סערה גדולה שנשכחה מהעולם לחלוטין כשנטע ברזילי למשל נבחרה לדגמן עבור המותג שלהן בתצוגת האופנה של בגדי הים. מאז גם האחיות למשפחת קרדשיאן פרסמו תמונות באינסטגרם עם בגדי הים של המותג, וכל השאר שייך להיסטוריה. זה התפוצץ ובענק , וככל הנראה הגדיל את העובר ושב של נטע בכמה אפסים. לא שאנחנו פותחים עין או משהו, חס וחלילה.

נראה שכיף להם בדובאי

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister)

הזוגיות עם רמי גרשון הכדורגלן המפורסם רק מייצרת עוד ועוד עניין סביב הדוגמנית הצעירה, כולם רוצים חתיכה מהחיים האישיים שלה. בעבר שיתפה אלחמיסטר כי היא וגרשון רוצים בהחלט להביא ילדים לעולם, אבל כרגע שניהם ממוקדים בקריירות שפיתחו וכנראה שזה יגיע רק בהמשך. יש למה לצפות.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Neta Alchimister (@neta_alchimister)

אלחמיסטר וגרשון
טע אלחמיסטר ורמי גרשון צילום מסך מתוך אינסטגרם