אלה לי להב המולטי-טאלנט עומדת לככב בקרוב בתפקיד הראשי בדרמה מוזיקלית חדשה תחת ידיהם המוכשרות של יואב צפיר ואורי גרוס.

הכוכבת תשחק בתפקיד הראשי בסדרת דרמה על נוער בסיכון הנקראת "שום מקום".

לא רק אלה לי. גם אור עמרמי אשר נחשפנו אליו במהלך העונה בה השתתפה גם אלה לי בתוכנית הריאליטי "הכוכב הבא"- ישחק ככל הנראה בסדרה ואולי גם בתפקיד ראשי. מדובר בקידום משמעותי לקריירה של שני הכוכבים ילדים האלו, כבר במהלך העונה בה השתתפו היה ברור כי מדובר בשניים עם כשרונות רבים מעבר לשירה, פרפורמרים. אי-הזכיה שלהם לחלוטין לא מנעה מהם להתקדם בעולם הבידור הישראלי ולהפך. השניים משגשגים בתחום המוזיקה וההופעות ועכשיו פותחים צוהר לעולם המשחק ולטלוויזיה שלנו.

אתם בוודאי זוכרים את אי הרצון של אלה לי להב לזכות בתחרות הכוכב הבא, כשזו התמודדה מול אלן אלנה ולבסוף הפסידה, התגלה מיד אחרי כי אלה לי ביקשה מחברים ואנשים הקרובים לה לא להצביע לה לזכיה.היא לא רצתה לזכות בתחרות ולהגיע לאירוויזיון. למה היא וויתרה על הניצחון? היא הסבירה שהיא לא רוצה את זה, היא צעירה וזה מלחיץ, היא רצתה את הזמן שלה לעבוד על עצמה ובעצמה. ובכן, ההימור הזה השתלם ובגדול.

אלה לי הוציאה סינגלים אשר הפכו במהירות האור ללהיטים הכי מושמעים בגלגל"צ וברדיו בכלל. היא צברה עדת מעריצים שלא תבייש את ג'סטין ביבר, הפתיעה כשיצאה מהארון כבי-סקסואלית וכיכבה בכותרות כאשר התקשורת עסקה באובססיה בזוגיות הפומבית מאוד עם מאיה ג'ריס. אז אלה לי לא הולכת להיעלם בקרוב, וההיפך. אפשר להיות רגועים.

בקרוב חוזרת למסך והפעם כשחקנית

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ellalee (@ellalee)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ellalee (@ellalee)

הדמיון בין נינט לאלה לי

הכוכבת הולכת בעקבות כוכבת אחרת שהפכה למאמי הלאומית בישראל, כן כן . נינט טייב. גם נינט פרצה לחיינו בגמר התוכנית "כוכב נולד". לימים כוכב נולד29 הפכה ל"כוכב הבא" ומשם באופן טבעי ביותר עברה למסך הקטן בסלון שלנו וכיכבה בתפקיד הראשי בסדרה שכתב איך לא-אורי גרוס וביים יואב צפיר , הדרמה המוזיקלית "השיר שלנו" איך אפשר לשכוח את הכוכבים של טמירה ירדני. לכן אולי לנו מוכר המסלול הזה של הכוכבות, ויחד עם הנוסטלגיה הנעימה יש בנו תקווה שהסדרה החדשה תהיה לימים בדיוק מה שה"שיר שלנו" היתה-הצלחה מסחררת.

מהגמר הראשון של התוכנית ועד לפאנל השופטים

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ninet Tayeb (@n.tayeb)

אלה לי
אלה לי להב צילום מסך מתוך אינסטגרם