בשבוע שעבר הגיעה בשעות הבוקר המוקדמות כוכבת הישרדות VIP הדוגמנית אלה אייבינדר לסטודיו בתל אביב לרגל צילומי קולקציית אביב 2022 של רשת SCOOP, קמפיין ראשון שלה, שקיבלה לאחרונה.

 אלה אייבינדר הישרדות. אייבינדר נחשפה לראשונה בעונה ה4 של "המירוץ למיליון" בשנת 2015. כשהיא ובן זוגה בתחרות הלוא הוא האקס שלה. וובה. השתתפו ביחד. והיו בין הזוגות היותר בולטים באותה העונה. 

וובה נולד באוקראינה ועלה לארץ כשהגיע לגיל 16. אלה אייבינדר נולדה גם היא באוקראינה ועלתה לארץ כשהגיעה לגיל 19. אלה ווובה הכירו כשעבדו יחדיו ב'חצי חינם'. יצאו ביחד תקופה ונפרדו. ולאחר מכן טסו ביחד לריאליטי המצליח 'המירוץ למיליון'. בהנחייתו של רון שחר והצליחו להגיע עד לרבע הגמר.

שש שנים לאחר מכן, אלה החליטה להשתתף בעונה החדשה וה5 של תכנית הריאלטי 'הישרדות VIP'.

כיום, קיבלה הדוגמנית קמפיין ראשון וחדש לרשת SCOOP ומספרת על העלייה הדראסטית שלה במשקל מהרגע שחזרה מהישרדות ועל כך שדואגת למשפחתה שמרגישה במיוחד את המתח בין אוקראינה לבין רוסיה.

עוד סיפרה על סט הצילומים: "סוף סוף בגיל 33, התחלתי ללמוד נהיגה- התגברתי על הפחד"

אלה שמופיעה בימים אלה בראליטי הנצפה הישרדות VIP נתפסת כחביבת הקהל, והיא אחת ההבטחות של העונה ואף סומנה על ידי הקהל כזוכה העתידית שיתפה. אלה סיפרה הסט: "אני כל כך מתרגשת זהו קמפיין אופנה ראשון שלי ופעם ראשונה אני עומדת לבד על סט צילומים וכל הזרקורים רק עלי! אני מודה ומרגישה שזו השנה שלי…..אני רק מתבאסת שיש עלי 8 קילו עודפים מאז שחזרתי מהאיים אני במלחמת משקל תמידית" .

כשנשאלה לגבי הזוגיות שהספיקה להשיק בתחילת שבוע שעבר לאחר שסימה מערכת יחסים אחרת- ענתה בתגובה: "אני פוחדת מעין הרע ואת הטוב והאושר אני שומרת לעצמי".

אך לא הכל ורוד, אייבינדר מתמודדת בימים האחרונים עם בעיות עולמיות כמו  המלחמה באוקריאנה,  אמה ואחותה מתגוררות במרכז אוקראינה ולדבריה: "עברתי ימים מאוד מתוחים כאשר התחילה המלחמה. דאגתי לאימי אבל מאז עשינו הרבה שיחות זום והיא הסבירה לי שאזור הלחימה הוא בצד השני.  אני עוד חושבת אולי להביא אותה לגמר… חשוב לי שתראה אותי על הבמה ותראה את ההצלחה שלי".

 

עוד סיפרה כי לאחרונה החלה לקחת שיעורי נהיגה ואולי סוף סוף תתחדש ברכב חדש.

אנחנו: " אלה? זה הזמן אולי להתחיל לבנות על המיליון?"

אלה: "אם לא בהישרדות אני אגיע אליו בדרך אחרת… אבל אני עם ריאלטי סיימתי!".

אלה אייבינדר הישרדות
אלה אייבינדר לרשת נעלי סקופ. צילום: זיו טולדנו.

 

אלה אייבינדר הישרדות
אלה אייבינדר לרשת נעלי סקופ. צילום: זיו טולדנו.