איתי תורג'מן השחקן המתגורר בתל אביב הותקף לצד חברתו לור כהן ע"י ערבי ברחוב סלמה בתל אביב."אני היום ארצח יהודים, אתה וחברה שלך" אמר התוקף.

איתי תורג'מן:"אני מפחד באמצע תל אביב".

השחקן איתי תורג'מן המתגורר בתל אביב חווה חוויה קשה היום. בסרטון שהעלה לעמוד האינסטגרם שלו תיאר תורג'מן כי הדבר אירע בעת שטייל ברחוב סלמה בתל אביב יחד עם חברתו לור כהן.

"קרה לי דבר מטורף עכשיו. אני הולך פה ברחוב סלמה (דרך שלמה) בתל אביב, שואל בחור על אופניים איפה זה רחוב קיבוץ גלויות. הוא עונה לי: "תקשיב טוב, אני לא אח שלך, אני עוד שניה רוצח אותך. אני היום ארצח יהודים, אתה וחברה שלך" והתחיל לקלל אותנו. שנינו בהלם מסתכלים עליו". תיאר תורג'מן.

"פשוט לא מאמינים. הלב שלי עכשיו דופק, אני רועד, אני מפחד באשכרה אמצע תל אביב. מה נהיה פה? לא יאמן שזאת המציאות סביבנו. צריך לעצור את זה ומיד". כתב לאחר האירוע.

"לא יאומן שזאת המציאות סביבנו. חלאס עם זה מיד" כתב לצד הסרטון שהעלה בעמוד האינסטגרם שלו ל94,000 עוקביו.

חבריו לברנז'ה הזדעזעו גם הם. שירי מימון כתבה לו:"וואו אני בשוק". עמרי כספי הוסיף "חאלס" ואביב אלוש תמך ב'אח שלי אהוב".

הסרטון של איתי לאחר האירוע

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Itay Turgeman (@itayturgeman)

 

איתי תורג'מן ולור כהן בימים טובים יותר

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lor Cohen (@lorcohen)


בן כמה איתי תורג'מן ומה אנחנו יודעים עליו?

 

השחקן והמנחה הישראלי שזכה בפרס אופיר הוא בן 37 וילידה אוקטובר בשנת 1983. איתי גדל בקרית מלאכי הדרומית ועבר לגן יבנה שם הוא מתגורר גם כיום. הוא החל את הקריירה בגיל 13 בדמות של שוקו בסדרה פלורנטין.

בקולנוע הוא כיכב בסרט  "בית"ר פרובנס". הוא גם זכה על המשחק בסרט בפרס אופיר בקטגוריית שחקן המשנה ושיחק גם במדורת השבט של סידר ולאחר מכן בסרט הבופור.

בשנים האחרונות הוא כיכב בסדרה פרובנס והפך למנחה של תכנית הריאליטי 'זוג מנצח" כאשר השנה הצטרפה אליו להנחייה האקסית שלו אנה ארונוב.כיום כאמור הוא בזוגיות עם לור כהן.

 

איתי תורג'מן.
איתי תורג'מן. קרדיט: ורד אדיר