איתי הרמן המוכר לכולנו כדמות ״הצייסר״ בתוכנית המרדף בתאגיד 11 הגיע השבוע למוזיאון הרפואה הראשון בישראל. זמן טוב לחשוף את התשובות לכמה שאלות. בן כמה הוא? ומה הקשר שלו למשחק "טאקי" ולתכנית "שש טוס".

איתי הרמן המכונה "הצייסר" הפך עם השנים לחובב מושבע של ידע כללי ומשחקולוגיה. איתי ביקר השבוע במוזיאון הרפואה הראשון בישראל שנפתח זה עתה בטכנודע חדרהוהתרשם מ-6 התערוכות שהוצגו.

כמובן שהתערוכה שהכי שבתה את ליבו ואת סקרנותו היתה תערוכת המוח הגמיש, שם הוא לא וויתר על אף משחק אינטראקטיבי בתצוגהוהבטיח לחזור בשנית עם הילדים.

כשפגש את המנכ"ל גדי מדור, הותקל בשאלות טריוויה וידע כללי על גוף האדם אבל צלח את השאלות בהצלחה.

אז מי אתה איתי הרמן ובן כמה אתה?

הרמן בן ה50  הינו יליד 1971 שנולד וגדל ברמת השרון למורה לפסנתר, והנדסאי. אחרי שירות צבאי הוא החל לכתוב חידות לתכנית "גלגל המזל" ובמקביל ערך את תכנית הילדים "שש טוס" וגם גילם שם תפקיד של שופט.

אחרי עריכת תכניות פריים טיים רבות ועבודה עם דודו טופז ז"ל הוא החל לפני ארבע שנים להשתתף על תקן "רודף" (הצ'ייסר)  בשעשועון "המרדף" ושנתים לאחר מכן הוציא ספר חידות בשם  "הטריוויה של הרמן".

 

איתי הרמן והמשחק 'טאקי"

לצד הקמת ערוצי משחק דיגיטליים וערוצי משחקים הוא יצר לראשונה גרסה דיגיטלית למשחק הילדים האהוב "טאקי". וכן משחקים עבור שלל תכניות ובהם "החממה". וגם היה שותף להקמת חדרי בריחה בעת שהטרנד חדר לארץ. הוא נשוי לדנה ואב לשני ילדים.

 

הצייסר
איתי הרמן במוזיאון הרפואה בטנכודע חדרה עם המנכל גדי מדור- צילום ענת מחנאי

איתי בחידה לשבת

 

View this post on Instagram

 

A post shared by איתי הרמן Itai Hermann (@itaihermann)