בית קיץ עונה 8 מוכיחה את עצמכם מדוע קארל רדקה החליט לסיים את התקשרותו עם לינדזי האברד. הפרק בשבוע שעבר זעזע את הצופים לאחר שהיחצ"נית לשעבר האשימה את ארוסה המפוכח בהשפעה. לאחר מכן היא השליכה עליו את האשמה והפכה את כל הנרטיב.

מיותר לציין שגם הכוכבים השותפים שלהם לא האמינו. והצצה לפרק השבוע הראתה את ההשלכות למחרת בבוקר. במיוחד, קייל קוק היה קולני לגבי הנושאים העמוקים יותר בין חבריו.

בזמן שדיבר עם קארל, מייסד לאברבוי השווה איך הוא מתמודד עם לינדזי עם איך שקארל מתמודד. ובדיון ההוא, עלו כמה חסרונות במערכת היחסים.

קייל יבחר "ליפול על החרב" כדי לשמור על השלום עם לינדזי

כששני החברים התיישבו יחד, קארל הודה לחברו ופתח את ה"בעיה" שלו עם לינדזי.

"אני אוהב את לינדזי עד מוות, אבל הבעיה הכי גדולה שלי כחברה במשך שנים היא פשוט שהיא אף פעם לא לוקחת אחריות, אחריות. היא אף פעם לא מחזיקה בבעלותה", הסביר קייל את האתגרים בהתמודדות עם הכוכב שלו כפי שראה אותם.

הוא הוסיף שהוא נאלץ לשנות את הפרמטרים של איך הוא "מתמודד איתה".

"כאילו, הדרך שבה אני מתמודד איתה היא שאני פשוט – או שאתה נופל על החרב, ותהיה כמו, 'כן, אתה צודק', או שאתה פשוט לא מתמודד," הסביר קייל. "זה עבד בשבילי, אבל זה לא עובד אם אתה בנעליים שלך."

במהלך המאבק עם ארוסתו דאז, נראה היה שקארל נשאר רגוע ופותח דיונים לפתרון. אפילו עם קייל, הוא לא רצה "להאשים אותה" במקרה.

"קרל, אתמול בלילה לא היה מקובל," התערב קייל. "אני יכול לראות אותך מנסה לעשות פשרות ולהקריב… כאילו, אתה בעצם מנסה לפתור את הבעיה. אתמול בלילה, היא הייתה הבעיה".

"זו הרמה הבאה", אמר למפיקים בפרק וידוי.

"זה מפחיד אותי וזה עצוב. זה מצער אותי יותר מהכל", גילה קארל לחברו על הנישואין.

קייל ציין כי מערכת יחסים בין בני זוג לא יכולה להיות מוגבלת לאדם אחד שתמיד לוקח על עצמו את האשמה.

"מה שמדאיג אותי זה כמה פעמים משהו נופל ככה כשהיא מצמידה אותו עליך, כשממש לא היה לזה שום קשר אליך", הוא הצהיר. "כי אלו חיים ארוכים של נפילה על החרב. כאילו, כמה פעמים אתה הולך לעשות את זה?"

כמובן, אנחנו יודעים איך זה נגמר בין קארל ולינדזי.

תפוס את בית הקיץ, ימי חמישי בשעה 9/8 ב-Bravo.

ספר לנו – מה אתה חושב על הדרך שבה קייל מתמודד עם לינדזי? האם קארל היה מסוגל להחזיק מעמד בנטילת האשמה בנישואין? האם אתה מרגיש אחרת לגבי שקרל מבטל את האירוסין עכשיו?