צוות השחקנים של בית קיץ חוזר לעונה נוספת, שללא ספק תכלול מספר חיבורים, כמה פרידות ואתגרים שהצופים מוצאים רק בתוכניות בראבו. אז בואו נסתכל על כמה מהזוגות האחרונים של בית הקיץ ואם הם עמדו במבחן הזמן! אז תפסו Loverboy כשאנחנו הולכים במסלול הזיכרון.

Danielle & Rob- Broken Up

דניאל אוליברה הייתה ברכיבה אחת של נשים רווקות. המעריצים ראו אותה בפעם האחרונה בווינטר האוס מתנהגת כמו טיפשה כשניסתה לעבד את הפרידה שלה מרוב סיבר. אנחנו המעריצים חשבנו שהפרידה קשורה לחוסר זמן בילוי ביחד, אבל כפי שלמדנו בנסיעה להמפטונס, היה ציר זמן דגי. בזמן ששוחחה עם סיארה מילר על סוף השבוע האחרון שלה בהמפטונס, דניאל שיתפה, "מי שלא ייקרא שם היה שם… עם החברה החדשה שלו. אתה צריך לתהות, האם הייתה חפיפה? תמיד חשדתי שיש". דניאלה גם חשפה שרוברט וחברתו החדשה עבדו גם יחד.

למרות שדניאלה עדיין הייתה קצת עצבנית, היא עשתה כמיטב יכולתה להמשיך הלאה, וציינה, "העולם הוא הצדפה שלי עכשיו. אני רוצה להיות בעידן הכלבה הרע שלי, לתעדף רק את עצמי. הליבידו שלי."

קרייג ופייג- למרחקים ארוכים

למרבה ההפתעה, קרייג קונבר ופייג' דה-סורבו עדיין חזקים גם אם לפעמים, מערכת היחסים שלהם מרגישה כמו תעלול יחסי ציבור. הזוג ביחד כבר שנתיים, כשפייג' אמרה לצופים, "קרייג הוא החבר המתוק, המתוק, הרגיש והילדותי שלי. אני מטפל בו עכשיו כבר שנתיים. נכון לעכשיו, אנחנו עדיין עושים מרחקים ארוכים. אבל אני מרגיש, כאילו, בקצב טוב עכשיו".

עם זאת, הייתי שומר עין על השניים האלה בעיקר בגלל כמה קרייג מוכן להטיח בו טבעת ולהקים משפחה. פייג' נשברה בעונה שעברה מהמחשבה להתרחק ממשפחתה ומניו יורק. היא גם ציינה בכתב הוידוי החדש שלה, "אני כל כך אוהבת אותו, אבל אני עדיין אוהבת אותי, ואני עדיין הולכת לעשות כל מה שאני רוצה לעשות, וזה במקרה בהמפטונס עם החברים שלי".

לינדזי וקרל- חתונה בוטלה

סיפור הפרידה הגדול ביותר מבית סאמר לאחרונה היה פטירתם של קארל רדקה ולינדזי האברד. הבכורה של העונה הראתה את לינדזי לעומק בכל הקשור לתכנון חתונה, כשהיא מתבדחת, "קרל, אלוהים יברך אותו, לא עזר. זו לא החתונה שלי; זו החתונה שלנו. זה יהיה נחמד לקבל קצת עזרה." איכשהו, אני לא חושב שהבעלים של בית האב התלוצץ בכלל ואולי הפך להיות ממש ברידזילה.

אבל ההקדמה עשתה פלאשפורורד שהראה לבני הזוג את "השיחה", שכללה בעיקר מכך שקרל אמר שהוא כבר לא רוצה להתחתן ולינדזי אמרה לאביה שהיא מרגישה "עיוורת". כמה הצצות אחרות הראו את בני הזוג מתווכחים, לינדזי מאשימה את קארל בכך שחזר על סמים, והצמד פשוט מבלה הרבה זמן בבית המשותף. למרבה הצער, השניים האלה פשוט לא הצליחו לנצח את קללת בראבו.

אמנדה וקייל- און דה רוקס

בני ה-40 וה-32 בהחלט מזדעזעים מעט בבסיסם, מכיוון שהבכורה העונה של בית הקיץ הראתה את בני הזוג במצב רוח טוב, אך מפקפקים בכמה מערכי הליבה שלהם אחד עם השני. למרות שהם היו במצב רוח טוב כשנסעו ב-BMW שלהם לאורך הכביש המהיר של לונג איילנד, השניים נכנסו אליו בבילוי לילי בקרנבל. כלומר, הקיץ אמור להיות כיף, לא מלא בדיונים כבדים! לקייל קוק יש רק משאלה אחת לקיץ, והיא לבלות עם אשתו, שללא ספק לא נראית כל כך מעוניינת.

אמנדה בטולה סיימה שקייל מבלה כל כך הרבה זמן במשרד שלו ועשתה חיים חדשים הכוללים טיפול בכלבים שלה וצפייה בטלוויזיה. יש נתק ברור לזוג הטרי שנשוי רק שנתיים. קייל אפילו שאל אם אמנדה מתגעגעת אליו כשהוא נוסע, בתקווה שהיא תרוץ בזרועותיו עם שובו, אבל היא נראית די מרוצה מהיותה כלבה אם לשניים. אני מקווה שהשניים האלה יצליחו לפתור את הבעיות שלהם לפני שיהיה מאוחר מדי.

ספר לנו – האם אתה חושב שאחד מהזוגות של בית הקיץ יחזיק מעמד?