אם חשבתם שאילנית לוי יודעת לתפעל רק חשבון אינסטגרם מוצלח אז טעיתם טעות חמורה!!. אילנית לוי הצטלמה השבוע משעות הבוקר המוקדמות, בוילה מפוארת בסביון, במסגרת השקת טיקטוק של בית האופנה גולבר. שם הפגינה יכולות מפתיעות בפלטפורמת הטיקטוק….

 

אילנית לוי טיקטוק. לוי, המשמשת כפרזנטורית של גולברי מי זו עונה חמישית. סיפרה על סט הצילומים שהקפיצו אותה אמש להנחות את  תוכנית הריאלטי "רוקדים עם כוכבים". להחליף את לוסי אויב שחולה בקורונה…..מה שעשה לה חשק להחליף את הרקדנים!  להזכירכם. בשנת 2007 לוי השתתפה בעונה השלישית ב"רוקדים עם כוכבים". בתוכנית הגיעה לשלב הגמר וסיימה במקום השני.

עוד סיפרה לוי שבנה הבכור ליאם מתגייס לחייל קרבי בצה"ל בעוד שבועיים והיא לחוצה בטרוף! יחד עם זאת מתרגשת לקראת פסח החג האהוב עליה –בו היא מרבה לנקות ולארח את המשפחה המורחבת.

אילנית עידכנה  שהדוקו ריאלטי "משפחת שדה" שבה היא וירן מככבים בתוכנית על חייהם, תעלה בעוד כחודש בהוט. אילנית אמרה: "בטוח שהרבה מאוד אנשים שחושבים שמכירים אותי טוב, לא יזהו אותי בתכנית……ומכל מאורעות המשפחה וההתרחשויות אני ממליצה לחכות לתיעוד  יום ההולדת שלי…."


אילנית לוי
בת ה-39, ילדה בספטמבר האחרון את ביתה אריאה, זוהי בתה השלישית והראשונה המשותפת עם בן הזוג אלירז שדה ואחות לליאם ואלין. לוי משמשת זו עונה חמישית כפרזנטורית לGOLBARY.

אילנית לוי טיק טוק
אילנית לוי צילום iconzbymedio (Custom)
אילנית לוי טיק טוק
אילנית לוי צילום יניב אדרי