אילנית לוי הדוגמנית ומנחת הטלוויזיה הידועה כ'חולת ניקיון' נבחרה כפרזנטורית של מותג חומרי ניקוי ישראלי. צפו בתמונות מסט הצילומים ונסו לגלות האם לוי חולת הניקיון התחברה יותר למצלמות או לחומרי הניקוי ולריח של האקונומיקה.

אילנית לוי שמככבת על המסכים כמנחת תכנית הלייף סטייל 'גלית ואילנית" לצד גלית גוטמן ומי שהפכה לאחרונה לדודה החורגת של מיאל גולן בתו של גרושה לשעבר אייל גולן מאשתו הנוכחית דניאל גרינברג ידועה כחולת ניקיון מה שהפך את הקמפיין החדש בו היכ מככבת לטבעי במיוחד.

טאצ', מותג חומרי הניקוי הישראלי מעלה קמפיין פרסום רחב היקף ומגייס את לוי להוביל את הקמפיין לוי, שתשמש כפרזנטורית של המותג תוביל את כל הפרסום של המותג ב-3 השנים הקרובות.

'קבוצת שניב-סאסאטק' העוסקת בייצור, שיווק והפצת מוצרי צריכה מתכלים לניקוי וטיפוח הבית, יוצאת בימים אלו, לקראת החגים, במהלך אסטרטגי-שיווקי רחב היקף, שמטרתו השקת מותג חומרי הניקוי טאצ' ובהיקף של מיליוני ₪ .החברה תעלה קמפיין ארצי רחב היקף, עוד לפני החגים, שיכלול טלוויזיה , רדיו, עיתונות ודיגיטל . את הקמפיין נבחרה להוביל לוי.

בפרסומת, אילנית לוי מצולמת במצבי ניקיון שונים, בכל פעם עם מוצר אחר, תוך שהיא מציינת לבסוף כי מצאה את הקמפיין שמוציא אותה מי שהיא באמת: "חולת ניקיון" . בנוסף, במסגרת המהלך ייחשפו מוצרי המותג המתאפיינים באיכות גבוהה ובמחיר משתלם, כן יעלה אתר אינטרנט ייעודי לטאצ' בו יופיעו מוצרי המותג, לרבות הדרכות ועצות לניקוי נכון. גם הפרזנטורית אילנית לוי, שידועה כחולת ניקיון תשתף בו טיפים לניקוי יסודי ונכון של הבית.

אילנית לוי היא בחירה מוצלחת במיוחד מעבר לרקורד שלה עם ניקיון ואוקנומיקה. המדובר במי שהחלה את דרכה כדוגמנית ומלכת היופי של ישראל ולא ירדה מכותרות מדורי הרכילות עם הנישואים והגירושים המפורסמים לזמר אייל גולן אחרי שש שנות נישואים כולל משל הסטייק ופרוסת השוקולד כאשר השניים הם ההורים של ליאם גולן ואלין גולן שמפתחת קיירה משלה ואף כיכבה בצילומים לצד אמה ובזוגיות מתוקשרת בשנים האחרונות עם זוכה האח הגדול אלירז שדה איתו היא אף הגישה תכנית משותפת בערוץ 24 לפני תשע שנים. מאז 2018 היא מפתחת זוגיות טלוויזיונית הם המנחה והדוגמנית גלית גוטמן גרושתו של הצללם זיו קורן ויחד הן מעלות מידי יום שישי בערוץ 12 את תכנית הלייף סטייל המתקתקת שלהן בהצלחה רבה כולל חוויות של גרושות מפורסמות.

אילנית לוי
אילנית לוי פרזנטורית של המותג טאצ' צילום עומר וידר
אילנית לוי
אילנית לוי פרזנטורית של המותג טאצ' צילום עומר וידר
אילנית לוי
אילנית לוי פרזנטורית של המותג טאצ' צילום עומר וידר