אילנית לוי בהריון. מי שצפה במנחת הטלוויזיה והדוגמנית אילנית לוי, הפרזנטורית של בית האופנה GOLBARY מצא אותה על משאיות עמוסות בגדים, במרכז לוגיסטי ענק, היה חושב לרגע שעשתה הסבה מקצועית….אך לא….לוי הצטלמה לקמפיין חדש במרכז הלוגיסטי של בית GOLBARY בצריפין, לרגל השקת שמלות ערב ואירועים לקיץ 2021.

אילנית לוי בהריון בחודש שישי, חושפת בטן פוטוגנית ומצטלמת לקמפיין אופנה

"המשקל זה לא מה שמטריד אותי"

אילנית לוי בת ה-38. נמצאת בחודש שישי להריונה. ומשמשת זו השנה השלישית כפרזנטורית ל GOLBARY. חשפה בצילומים בטן פוטוגנית במיוחד. לוי סיפרה לאנשי צוות שטיפלו בה. שהיא ואלירז מצפים לבת ראשונה משותפת. שתצטרף לשני ילדיה מנישואיה הקודמים (ליאם ואלין).

אילנית חשפה שהיא כמהה אך חרדה להריון זה. לדבריה: "בצעירותי. בגילאי 20 לקחתי את ההריון כמובן מאליו. וכעת מברכת כל יום על הנס שקרה לנו. לכן, הפסקתי לעשן אך יחד עם זאת אני לא מתכוונת ללכת לקורס הכנה ללידה". עוד הוסיפה אילנית כי בהריונות הקודמים נושא המשקל הטריד אותה וכעת היא יודעת שתחזור למשקלה במהירות ולכן המשקל לא מסיח את דעתה.

יחד עם כל מאורעות חייה, אילנית החליטה לשפץ את הבית ברחובות,  לרגל הלידה,  בעת נסיעתם של בעלה אלירז ובנה ליאם לצילומי גולסטאר במרוקו, החליטה להפתיע בשיפוץ קטן שהפך למשמעותי. לדבריה: "היום אנו גרים באתר בנייה". היא מספרת כי הנסיעה של השניים הגיעה בזמן המדוייק ואף משבחת ומפארת את בעלה אלירז שדה שדואג ומפנק אותה ללא תנאים.

עוד סיפרה אילנית שביתה אלין (15) רוצה להיות "אמריקאית" ולכן ארגנה עבורה ועבור אלירז אירוע הפתעה של חשיפת מין הילוד, על אף העובדה שאילנית אינה חובבת אירועים ומסיבות היא "זרמה" עם המאורע והדבר ריגש את כלל המשפחה המורחבת.

בסוף יום הצילומים ארזה לוי 6 שמלות ערב ואמרה ליעקב גולברי המעצב הראשי של המותג GOLBARY: "יש לי החודש הקרוב מלא אירועים וחתונות אליהם אני מוזמנת, השמלות מתאימות לי ומחמיאות. אני מרגישה נינוחה איתם גם בחודש השישי להריוני".

 

אילנית לוי בהריון
מימין יעקב גולברי המעצב הראשי ואילנית לוי. צילום : Iconz by medio
אילנית לוי בהריון
אילנית לוי בצילומי גולברי. צילום: Iconz by medio