מה קארה? אילנית לוי אחרי הלידה וכבר מדגמנת. מצאנו את לוי מצטלמת לקמפיין אופנה בפיגורה מושלמת. גם אלירז שדה קפץ עם הבת אריאה לביקור.

הפתעה על הסט: לוי מתחדשת בתספורת חדשה!  קארה ארוך ואלירז שדה מגיע עם הבת הטרייה אריאה לראות את הלוק החדש.  

חודש ימים לאחר הלידה המתוקשרת התייצבה מנחת הטלוויזיה והפרזנטורית של בית האופנה גולברי, אילנית לוי,  לצילומי קמפיין חורף 2022. אלה הם צילומיה הראשונים לאחר הולדת ביתה השלישית, אריאה. לוי סיפרה שחגגה לילה לפני הצילומים את יום הולדת בנה ליאם בן ה 18 עם משפחה וחברים קרובים. היא מודה שהופתעה כשהצליחה להיכנס לג'ינס של גולברי אותו רכשה לפני הלידה. בקרוב המנחה והדוגמנית גם מגייסת את ליאם לצה"ל ולדבריה: "אני כבר עונה רביעית עם גולברי והספקתי להצטלם לקמפיינים שאני בחודש שביעי בהריון, ועכשיו ישר אחרי הליידה!"

אילנית לוי אחרי הלידה
אילנית לוי על הסט : צילום: יניב אדרי/ מדיו/ ניצן שוקת
אלירז שדה מגיע לסט של אילנית
אלירז שדה מגיע לצילומים של גולברי צילום ניצן שוקת
אלירז שדה עם אילנית לוי ואריאה
אילנית לוי מופתעת על סט הצילומים של גולברי כשאלירז מגיע צילום ניצן שוקת

הפתעה על הסט- מה קארה?

מיקי בוגנים, מעצב השיער של לוי הגיע לצילומים. הוא החליט על סט הצילומים, באופן ספונטי, לעצב לה תספורת חדשה – קארה ארוך ולמרבה ההפתעה- לוי זרמה איתו! התוצאות לפניכם:

אילנית לוי
אילנית לוי לגולברי חורף 2022 צלם יניב אדרי

עוד סיפרה אילנית לוי כי בקרוב תיערך הפרימיירה בכיכובה לסדרת הדוקו החדשה שתעלה בהוט. הסדרה היא על חייה של לוי עם אלירז שדה. בני הזוג סיימו את צילומי הסדרה שליוותה במשך חצי שנה את חיי  משפחתם. הכל צולם בביתם ברחובות.הזוגיות, שעות הפנאי שלהם ואף כל אחד בעבודתו. לרגל הפרימרייה מעצבי הבית של גולברי הפתיעו את לוי  על סט הצילומים והודיעו שייתפרו לרגל הפרימיירה  שמלת ערב נוצצת, על פי מידותיה הטובות. מי שעוד הפתיע  את אילנית לוי באמצע הצילומים: בעלה אלירז שדה עם ביתם אריאה, שהגיעו עד מלון עלמה בזכרון יעקב, לראות את הלוק החדש של אמא!