כרטיס אשראי הוא אחד משיטות הגבייה השכיחות ביותר כיום בארץ ובעולם. שיטת גבייה זאת נהוגה בעסקים קטנים, בינוניים וגדולים, מה שמקל על הלקוחות עד מאוד. רוב הלקוחות מעדיפים להשתמש בכרטיס אשראי מאשר שיטות תשלום אחרות בגלל הנוחות והקלות בשימוש בו. כרטיס זה מציע ללקוחותיו מגוון נרחב של הטבות אשר ניתן למצוא בחוברת כרטיס האשראי אשר מצורפת וכן בדף פירוט העסקאות למטה ובצדדים.

 

היכן ניתן למצוא את ההטבות כרטיסי האשראי?

 

את הטבות כרטיסי האשראי ניתן למצוא בדף התשלום למטה וכן בחוברת ההטבות המצורפת לדף פירוט ההוצאות שלכם.
לעיתים גם מצורף מעבר לחוברת פלייאר עם הטבה כלשהי לחברי כרטיס האשראי כמו הנחה או הטבה חינמית שמגיעה. לכן יש צורך לעקוב אחרי ההטבות השונות ולמצוא את ההטבות שמתאימות לצרכים האישיים שלכם.

 

אילו הטבות ניתן למצוא דרך כרטיס אשראי?

 

הטבות כרטיסי אשראי
אילו הטבות יש בכרטיס אשראי. תמונה: יח"צ

 

הטבות כרטיסי אשראי כוללות הטבות חינמיות, הטבות בהנחות של עד 50% וכן הטבה חינמית אחת בעת קניית מוצר 1, כלומר 1+1. את הטבות כרטיס האשראי תוכלו למצוא כקופונים שמצורפים לחוברת האשראי ולעיתים נמצאים בדף הפירוט למטה, לכן חשוב לעקוב אחרי קופונים אלה ולנצל את ההטבות שהן מציעים. כך תוכלו למצוא הטבות כחברי מועדון מסוים או הטבות כחברי חברת האשראי אשר חוסכים לכם כסף רב. ההטבות כוללות הטבות בתחום הביגוד, הטבות בתחום האוכל, הטבות בכלי ניקוי לבית, הטבות פנאי ובילוי, הטבות טיפולי יופי ועיסוי ועוד. כדאי תמיד לעקוב אחרי ההטבות שמופיעות לכם בדף ולבחור את ההטבה שמתאימה לצרכים האישיים שלכם.

 

האם ההטבות מגיעות לכל בעלי כרטיס האשראי?

 

ההטבות מגיעות לכל מחזיקי כרטיס האשראי במגוון נרחב של תחומים. בנוסף להטבות אלו, ניתן לצבור נקודות דרך הקניות בכרטיס ולקנות בנקודות האלה הטבות שונות שמציעה חברת האשראי, כך תוכלו למשל לרכוש כרטיס זוגי לסרט בחינם, ארוחה זוגית, כרטיס ללונה פארק בחינם ועוד. כמו כן, תוכלו לעקוב כל הזמן אחרי מצב הנקודות שלכם עד שתוכלו לנצל את השובר שאתם רוצים לקחת עבורם.

 

הטבות לחברי מועדון :

 

בנוסף להטבות אשר מוצאות לחברי כרטיס האשראי, ישנן הטבות אשר מוצאות לחברי מועדון. כלומר אם החלטתם להצטרף למועדון מסוים כמו למשל של המשביר לצרכן קלאב 365, תוכלו ליהנות ממגוון הנחות על מוצרים שונים לחברי המועדון מעבר להנחות וההטבות שמציע כרטיס האשראי עצמו. ככה שאתם יכולים ליהנות כפול מהטבות שונות ולחסוך לא מעט כסף. תוכלו לעקוב אחרי כרטיסי אשראי משולבי מועדון בעת חנויות כולבו שונות שאתם נכנסים אליהם או אפילו דרך האתר של חברת האשראי אשר מציעה מגוון סוגי כרטיס אשראי משולבי מועדון לקוחות ואשר כוללים מותגים שונים. בהתאם למותגים שאתם מתחברים אליהם תוכלו להצטרף לכרטיס אשראי משולב מועדון לקוחות וליהנות לאורך כל השנה מהטבות כרטיסי האשראי והנחות לחברי המועדון.