עונה 8 של עקרות הבית האמיתיות של פוטומק הוא כבר בעומק 14 פרקים, אבל האם באמת קרה משהו? קיבלנו את אחד מנסיעות הקאסט הארוכות והלא מרשימות אי פעם. האם בינגו חרא עוף אוסטין היה חלום חום? בכל מקרה, היום (28 בפברואר 2024) הוא יום הקלטות המפגש.

עם זאת, הלוגיסטיקה של צילום זה עשויה להיות עמוסה יותר ממה שהייתה העונה. סגנית הנשיא קמאלה האריס יהיה באותו בניין במקביל להקלטת המפגש של RHOP. אמצעי האבטחה הכרוכים בנוכחות הסמנכ"ל מציגים סיבוכים שאנדי כהן, ההפקה והצוות יצטרכו לעקוף.

בראבו הקפיץ את זמן שיחת המפגש של RHOP כדי להתאים לסמנכ"ל האריס

מקור אמר ל-Page Six שהסמנכ"ל האריס יופיע היום בתוכנית האירוח של שרי שפרד, שרי. הדבר גרם לטלטלה בלוח הזמנים למפגש ה-RHOP, שגם הוא מתוכנן להיום. גם המפגש וגם שרי מצולמים באולפני צ'לסי במנהטן ברחוב W. 26th St.

בגלל זה, זמן ההפקה של המפגש הועבר לשעות הקטנות של הבוקר. זה מאפשר לכל הנשים להיכנס לבניין לפני שהסוויפ של השירות החשאי מתחיל.

"עכשיו יש לארגן מחדש את לוח הזמנים שלהם ולדחוף עד 4:30 בבוקר. כל משלוחי האוכל שלהם צריכים להגיע לפני שהרחוב יחסום לחלוטין על ידי השירות החשאי", אמר המקור.

האולפנים יתמודדו עם הרבה אמצעי אבטחה כולל סגירת רחובות ומחסומים. גם תושבים ועובדים באזור יצטרכו לעבור דרך גלאי מתכות.

"כל הבלוק ייסגר, אז יהיה הרבה כאוס מאורגן בגלל הגעתו של האריס, מה שיכול להיות שארוחת הבוקר והצהריים שלהם עשויות להיות קרות", ציין מקורב.

RHOPers יצטרכו להישאר על הסט ותחת השגחת השירות החשאי עד שהסמנכ"ל יעזוב. תכנון קפדני של כמה חלקים נעים מתרחש עבור הקלטת מפגש, אז התפתחה התערבות.

"הרבה זמן ותזמון מושקעים במופעי האיחוד האלה. אז הקישוטים, כרטיסי הזמן, הטיסות, הגעת האורחים התהפכו כולם. הנשים האלה לא ידועות בדייקנותן. אז אם הם רוצים להימנע מכל בעיה שכדאי להם להיות באולפן הזה לפני שהשירות החשאי יגיע", הסביר המקור.

סגירת רחובות הייתה אמורה להתחיל בשעה 8 בבוקר. התוכנית של שרי תתחיל בשעה 13:30, וככל הנראה הסמנכ"ל יעזוב זמן קצר לאחר סיום הפרק בשעה 14:30

אנדי לקח את הסטוריז שלו באינסטגרם עם סרטון לאשר את החדשות, מצולם למטה.

דבר אחד בטוח: רובין דיקסון יישאר לא מופתע לחלוטין, כרגיל. אבל, אולי מגפת סגן הנשיאות תוסיף קצת רוח לעונה משעממת אחרת.

עקרות הבית האמיתיות של פוטומאק ממשיכה בימי ראשון בשעה 8/7 ג' בבראבו.

ספר לנו – האם אנדי או כל אחד מהקאסטים של RHOP ידברו על המצב של סגן הנשיא האריס במפגש המחודש?