ענף החתונות הוא ענף שמתחדש בכל שנה ולפעמים אף בכל עונה. המעצבים השונים דואגים לחדש בטרנדים עיצוביים של שמלות כלה, נעלי כלה וכמובן גם תכשיטים לכלה באופן כללי וטבעות אירוסין בפרט. טבעות אירוסין, בשונה מהטרנדים האופנתיים של שמלות הכלה, הן טבעות שלבסוף נשארות איתנו לאורך כל חיי הנישואין ולכן כלות רבות היו רוצות שהסגנון העיצובי של הטבעת שלהן תמיד יהיה פופולארי. אז נכון, תמיד יהיו עיצובים חדשים אשר יוצאים בכל שנה ומתאימים לעיצובים שטרנדיים כיום, אך חשוב לדעת כי קיימות גם טבעות אירוסין בעיצוב שנשאר פופולארי גם שנים אחר כך. במאמר זה ניתן מספר טיפים לבחירה של טבעת אירוסין אל זמנית ונראה סוגי עיצובים שונים של טבעות אירוסין מבית דיאמור שתמיד יהיו באופנה.

אז איך בוחרים טבעות אירוסין אל זמניות?

יש מספר טיפים שיכולים לעזור לכם בבחירת טבעות אירוסין אל זמניות:

1.    לראות קולקציות עבר

אחת הדרכים הטובות ביותר לבחור טבעות אירוסין על זמניות היא לבקש לראות קולקציות ישנות יותר ולהבחין האם יש דמיון לקולקציות של היום. מעצבים רבים לוקחים השראה מעיצובים של קולקציות קודמות בשל המודעות שלהם לרצון של כלות בטבעות על זמניות. טבעת אירוסין אשר דומה במראה העיצובי שלה לטבעת אירוסין שעוצבה כיום, כנראה שנשארה פופולארית בשנים אלו ולכן ממשיכים לעצב סגנונות עיצוב דומים לה.

2.    לראות טבעות אירוסין קלאסיות שהן תמיד באופנה

דרך נוספת היא להכיר כי הסגנון העיצובי שנשאר תמיד באופנה הוא הסגנון הקלאסי, הכולל חישוק טבעת חלק בעיצוב מסוים ויהלום מרכזי. אלו הן טבעות אירוסין שתמיד ישארו באופנה ותמיד יהיו רלוונטיות בעיצובן. כמו כן, אם מתי שהוא תרצו לבצע בהן שינוי קל ולהוסיף יהלומי צד, תמיד תוכלו.

3.    להכיר את סגנון טבעות אירוסין וינטאג'

סגנון נוסף שידוע כסגנון שנשאר לאורך זמן, כי השפעות העיצוב שלו חוזרות אחורה לשנות ה- 20,30 ו 50, הן כמובן טבעות אירוסין וינטאג' אשר מחזירות עטרה ליושנה וזו מהותן. טבעות אירוסין אלו היו באופנה בעבר והן חוזרות כיום בעיצובים דומים.

4.    לשלב יהלום עגול כיהלום מרכזי

עיצוב היהלום הוא גם חלק מן הבחירה כאשר רוצים לקנות טבעת אירוסין על זמנית. בנושא זה חשוב לדעת כי יהלומים עגולים הם היהלומים הפופולאריים ביותר בטבעות אירוסין במשך שנים, ועל כן הבחירה בהם תמיד תהיה על זמנית בכל טבעת אירוסין שתקנו.

5.    לעצב בעצמכם את סגנון הטבעת

אפשרות נוספת, שלא מתאימה לכל אחד ואחת, אבל בהחלט אפשרית, היא לעצב בעצמכם את טבעת האירוסין. עיצוב ייחודי שלכם, יהפוך את עיצוב הטבעת לכזה שלא מושפע מטרנדים עיצוביים. אפשרות זו תתאים עבור זוגות שנושא העיצוב מדבר אליהם ושיש להם בראש תמונת דמיון של טבעת האירוסין שהם היו רוצים לקנות.

6.    עיצובים ניטרליים שתמיד יתאימו עם תכשיטים נוספים

טיפ נוסף בבחירת טבעות אירוסין על זמניות קשור לעיצוב הניטרלי שלהן, אשר יתאים בעתיד לכל תכשיט נוסף שתענדו. טבעות בסגנון זה יהיו בדרך כלל מעוצבות בסגנון עדין שכולל פחות עיטורים, חריצים ושילוב של יהלומים קטנים רבים. המראה של טבעות אלו יהיה נקי יותר ויתאים גם ליום יום וגם לערב בנוכחות של תכשיטים נוספים.

דוגמאות לעיצובים של טבעות אירוסין אל זמניות מבית דיאמור

טבעת אירוסין פינק מבית דיאמור

טבעת אירוסין פינק מבית דיאמור היא טבעת אירוסין בסגנון קלאסי. בטבעת זו יהלום מרכזי גדול וחישוק טבעת חלק, יחסית עבה. העיצוב של הטבעת הוא עיצוב פשוט שתמיד יחמיא למי שתענוד אותו, הוא תמיד יתאים עם תכשיטים נוספים ויהיה באופנה.

טבעת אירוסין שי מבית דיאמור

טבעת אירוסין שי מבית דיאמור, היא טבעת אירוסין בסגנון וינטאג'. הטבעת שייכת לעיצוב על זמני של טבעות אירוסין עדינות. הטבעת למעשה משלבת יהלום מרכזי מרשים כמו בטבעות הקלאסיות, יחד עם יהלומי צד המשובצים בצורה עדינה מאוד. זו טבעת שתמיד תישאר אופנתית במראה שלה.

לסיכום, טבעות אירוסין על זמניות הן טבעות שהעיצוב שלהן הוא עיצוב עדין שנוטה לכיוון היותר קלאסי. ניתן למצוא אותו בעיקר בסגנון טבעות אירוסין קלאסיות וסגנון טבעות אירוסין וינטאג'. לעוד טבעות אירוסין אל זמניות, תוכלו להיכנס לאתר של דיאמור בכתובת: https://www.diamor.co.il/ ולבחור בטבעת האירוסין האל זמנית שלכם. 

טבעת אירוסון אל זמנית
צילום: יח"צ