בינואר 2024, רייצ'ל לוויס הוציאה את הפודקאסט המצופה שלה רייצ'ל הולכת נוכלת בשיתוף עם iHeart. הפודקאסט נתן לרייצ'ל במה לקבוע את השיא ביחסים שלה עם טום סנדובל, החברות שלה עם אריאנה מדיקס ועוד הרבה יותר.

סקנדובל סיפקה את משטח ההשקה המושלם להתחיל את הפרויקט החדש שלה. השערורייה עדיין הייתה שיחת העיירה כשהפודקאסט עלה לראשונה וזו הייתה דרך מצוינת למשוך מאזינים. המעריצים ציפו שתוכן חוקי Vanderpump יגווע לאחר קומץ הפרקים הראשון, במיוחד לאחר שהודיעה שהיא לא תחזור לעונה 11. אבל זה לא מה שקרה. נראה שסנדובל ו-VPR עדיין מהווים את המוקד העיקרי של הפודקאסט ולא היה שום ניסיון אמיתי של רייצ'ל ליצור זהות מלבד התוכנית.

להלן הסיבות לכך שהפודקאסט של רייצ'ל חזר בו:

זה שוחרר בצורה לא עקבית

עקביות היא חלק חשוב ביצירת פודקאסט מוצלח. כדי לבנות בסיס מעריצים, מארח צריך לשחרר פרקים על בסיס שגרתי. יציאות הפרק נראות ספורדיות. לפעמים יעבור שבוע בלי שום פרקים. חלק מהפרקים יהיו באורך של יותר משעה ואחרים יהיו פחות מעשרים דקות.

כללי Vanderpump הוא הנושא היחיד

רייצ'ל עשתה מאמץ מודע להרחיק את עצמה מ-VPR כשהודיעה שהיא לא תחזור לתוכנית. נראה כי VPR וסנדובל הם הנושאים היחידים ש-Rachel Goes Rogue מכסה. גם כשהיא מביאה מומחים לבריאות הנפש, זה תמיד קשור לסקנדובל. אני לא מאשים אותה על כך שהיא רוצה לשתף את הצד שלה בסיפור. היא צריכה! אבל אם היא לא תמתג מחדש בקרוב, הציבור יאבד עניין והפודקאסט יהיה מעורפל. חבריה לשעבר לאלה קנט וסטסי שרדר הצליחו ליצור מותגים העומדים בפני עצמם מהמותג VPR. סטסי לא איבדה לחלוטין את בסיס המעריצים שלה כשעזבה את התוכנית כי למעריצים הייתה נאמנות למותג האישי שלה. רייצ'ל לא הראתה מספיק את עצמה כדי לגרום למעריצים להישאר בסביבה אחרי שסיימה לחלוק על סנדובל.

אני יודע שהיא אוהבת אופנה וטבע. היא צריכה לדבר על זה יותר. הפודקאסט צריך להרגיש לה אישי. אני רוצה לקבל תחושה טובה יותר של מי היא ובמה היא מתעניינת.

האם היא לקחה אחריות מלאה?

יש לי חמלה כלפי רייצ'ל כשהיא מדברת על תחושת הפצצת אהבה ותמרן על ידי סנדובל. במקום לשאת עד כמה היא פגעה באריאנה, היא ממעיטה את הידידות שלהם. המעריצים לא מרוצים מההתנצלות שלה ואני מאמין שזה יפגע בהצלחה ארוכת הטווח של הפודקאסט.

לפודקאסט יש כרגע דירוג של 3.4 בפודקאסטים של אפל, וזה לא חם מדי. מעריצים רבים הביעו רגשות אכזבה.

"התחלתי להקשיב לתרמיל הזה כדי להבין את הצד של רייצ'ל בכל דבר, אבל ככל שחלף יותר ויותר זמן, אני באמת מרגיש שהתרמיל הזה הוא רק כלי להפיץ את הנרטיב שלה ללא בדיקה", כתב אחד המבקרים.

"הפודקאסט הזה צריך יותר מבנה וכדי להגדיר כמה יעדים מכוונים", ייעץ מבקר אחר. "הלוואי שהיא הייתה מתכננת יותר קדימה, אבל כרגע זה מרגיש אקראי."

אני מחפש את רייצ'ל. כולם עושים טעויות והיא לא צריכה להרגיש קשורה להחלטה גרועה שקיבלה בשנות העשרים לחייה למשך שארית חייה. אני רוצה שהיא תמשיך הלאה ותצליח. כרגע, נראה שהפודקאסט פוגע בה יותר מאשר עוזר לה.

ספר לנו – מה אתה חושב על הפודקאסט של רחל RACHEL GOES ROGUE?