אנג'לה דים ו מייקל אילסנמי הם אחד הזוגות הידועים לשמצה מהזיכיון 90 יום הארוס. המסע של בני הזוג החל ב-90 Day Fiancé: Before The 90 Days, כשהם נפגשו בפעם הראשונה. לאחר שהתארסה בארץ הולדתו של מייקל, ניגריה, אנג'לה ביקשה אשרת K1. עם זאת, זה הוכחש מאוחר יותר כאשר הזוג חזר ל-90 יום ארוס עונה 8.

לאחר שבקשתם לויזה K1 נדחתה, אנג'לה ומייקל החליטו להתחתן בניגריה במקום זאת. זה איפשר לבני הזוג להגיש בקשה לאשרת בן זוג, מה שנתן למייקל הזדמנות נוספת להגיע לאמריקה. אנג'לה ומייקל מופיעים כעת ב- ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? עונה 8, בה הם ממתינים להודעה על אשרת בן הזוג.

למרות שעדיין חיכיתי לשמוע על הויזה בתוכנית, נראה שמייקל הגיע בסופו של דבר לארה"ב. הוא צולם באמריקה עם אנג'לה, כמו גם לבדו. מקום הימצאו האחרון של מייקל, לעומת זאת, העלה שאלות לגבי מצב מערכת היחסים שלו עם אנג'לה. נראה שאנג'לה ומייקל נפרדים כרגע, למרות שזה לא אושר רשמית.

אנג'לה הודיעה שמייקל נעדר בפברואר

המעריצים הבינו לראשונה שמשהו קורה בין מייקל לאנג'לה כשהוא נעלם בפברואר. אנג'לה הפיצה את החדשות ברשתות החברתיות ואף הציעה פרס על חזרתו הבטוחה. זה הדאיג את הצופים, מכיוון שהם דאגו לביטחונו של מייקל לאחר שהגיע לארץ חדשה. מייקל לא היה באמריקה זמן רב, מה שהפך את המצב לעוד יותר מפחיד.

מאוחר יותר חזר מייקל וטען כי הוא חושש לחייו בג'ורג'יה. מעריצים רבים שיערו שמשמעות הדבר היא שמייקל מפחד מאנג'לה, אם כי זה לא היה ברור באותה עת. מאז שנעלם, מייקל לא צולם עם אנג'לה. זה מצביע על כך שהזוג אולי נפרד לתמיד, או שזה יכול להיות רק אחד מכמה פרידות שהיו להם.

מייקל גר לכאורה באינדיאנה

מייקל השיק לאחרונה חשבון אינסטגרם חדש, בו פרסם מספר תמונות מאמריקה. בעוד שהוא רק שם את מיקומו בפוסטים שלו בתור "SOME WHERE", מייקל נצפה לאחרונה באינדיאנה על ידי מעריצים. מייקל נראה חוגג עם כמה נשים, כשאנג'לה לא נראתה בשום מקום.

יתר על כן, מייקל כתב כתוביות רבות מהפוסטים שלו עם ציטוטים שגם מרמזים שהוא ואנג'לה נפרדו. הפוסט הראשון של מייקל הוא הכותרת "שלום הוא יותר מהיעדר מלחמה", מה שמעלה כמה שאלות. זה מרמז שמייקל סוף סוף מצא שלווה, כביכול הרחק מאנג'לה.

חשבון האינסטגרם החדש של מייקל מרמז מאוד על כך שהוא ואנג'לה יצאו לדרכם לתמיד. אנג'לה תמיד לא הייתה מרוצה מכך שמייקל היה במדיה החברתית, כך שחזרתו אליו יכולה להיות סימן.

אנג'לה רמזה לעזוב את הזיכיון אחרי העונה הזו

אנג'לה דים

אנג'לה טענה לאחרונה שעונה 8 עשויה להיות האחרונה שלה, מה שמרמז עוד יותר על הפיצול שלה ושל מייקל. אחרי שהופיע בשמונה עונות, נראה שזו עשויה להיות האחרונה שאנו רואים של אנג'לה ומייקל. באושר ועושר? בעונה 8, אנג'לה ומייקל היו הזוג האחרון שהוצג והסיפור שלהם היה מוגבל. זה מצביע על כך שהם לא צילמו הרבה תוכן, ואפשר להאשים פרידה פוטנציאלית.

אפשרות נוספת היא שלאנג'לה אין עלילה עתידית ללא מעורבות של מייקל. אחרי שבע שנים של מערכת יחסים מרחוק, אנג'לה כנראה מותשת. לאחרונה, גם לצופים רבים נמאס מאנג'לה, לאחר שהפגינה התנהגות אלימה על המסך. בסך הכל, זה כנראה לטובה שאנג'לה עוזבת את הזיכיון, מכיוון שהיא עשתה את זמנה.

למרות ששום דבר לא אושר, נראה די בטוח שאנג'לה ומייקל כבר לא ביחד. אנג'לה עדיין בג'ורג'יה, בעוד שמייקל נראה מתגורר באינדיאנה כרגע. הצופים יצטרכו לחכות עד לעונה 8 Tell All כדי ללמוד יותר, אבל זה יהיה הלם אם אנג'לה עדיין עם מייקל. עם זאת, כשזה מגיע לאנג'לה ומייקל, אתה אף פעם לא יודע למה לצפות. ייתכן שהם עדיין ביחד, אבל רוצים לעשות מעשה.

ספר לנו – האם אתה חושב שאנג'לה ומיכאל עדיין ביחד?