אייר בוזגלו בתו של השורד אסי בוזגלו הזדעזעה מההתעללות בכלב בבת ים והעלתה סטורי קורע לב. גם הדוד מאור בוזגלו לא נשאר אדיש העלה סטורי עם הכלב שלו וכתב:"איך אפשר להרביץ לדבר כזה?"
משפחת בוזגלו לא נשארה אדישה להתעללות בכלב הבת ימי שהרעישה את הרשת. בתו של השורד אסי בוזגלו, אייר בוזגלו בת ה13 שמפתחת קריירה משלה ועמוד מעריצים באינסטגרם הזדעזעה מההתעללות וכתבה:

“לא מסוגלת כבר! תסתכלו על היצור הזה, שרק נותן חום ואהבה אחד כזה שבסוף יום רק יבוא וילקק מבלי לשפוט ובעיקר יהיה החבר הכי טוב. הסרטונים שהועלו היום לרשת פשוט שיתקו אותי. זה הרבה מעבר לרוע. לא אגיד אפילו מה אני מאחלת לאותו אדם – רק מהפרצוף של הנבלה הבנתי כמה הכלב סבל. רבאק תתעוררו! זאת המציאות שלנו! הגיע הזמן שמשהו ישתנה במדינה הזאת”.

גם הדוד מאור בוזגלו, כוכב הכדורגל לא נשאר אדיש והעלה סרטון לסטורי שלו בו הוא מנשק את כלבו האהוב וכותב:"איך אפשר להרביץ לדבר כזה?".
בני משפחת בוזגלו הצטרפו לשאר הסלבס שפרגנו למישל טרוני על הצלת הכלב וביניהם הדוגמניות: שני גולדשטיין, דנה זרמון, טיטי איינהו וקורל סימונוביץ שהעלו סטורים

הכלב מתאושש

הכלב עצמו מתאושש בינתיים. אחרי החילוץ של מישל טרוני הוא הובל למתקן המוגן של משרד החקלאות. עם קבלתו בלילה במתקן, הוא עבר בדיקה ראשונית, בה עלה שמצבו טוב.הוחלט לתת לו מנוחה לאורך הלילה עקב היותו נסער מאוד לאור ההמולה וההתעללות הקשה שעבר. אמש (ד'), בתום המנוחה, התבצעה בדיקה מקיפה ממנה עולה כי הכלב במצב טוב, ובאופן מפתיע הוא חברותי ולא מפוחד. גם בצילומי הרנטגן שנעשו הבוקר לכלב הממצאים תקינים.

מאור ומירן בוזגלו עם חברים

 

View this post on Instagram

 

אז אחרי הפרידה הקשה מסנדי חשבתי הרבה אם יכול להיות כלב שימלא את החלל הריק שנותר בבית פנה אליי חבר יוני פרץ מ.. @pomernianjerusalem וסיפר לי שיש משפחה שהחליטה לוותר על הכלב שלהם כי הוא לא שומע טוב החלטתי שאין מעשה יותר נכון מזה! מפה לשם תכירו את במבי ?=? @miranbuzaglo ?

A post shared by מאור בוזגלו-Maor Buzaglo (@buzaglomaor_11_official) on

 

מישל טרוני
מישל טרוני הציל את הכלב . צילום: משרד החקלאות