השף אייל שני מפתיע עם פתרון פוליטי למצב הבטחוני. במכתב שהעלה לעמוד האינסטגרם שלו קורא שני לתת לנתניהו עוד ארבע שנים שלאחריהם יתחייב לפרוש מן החיים הפוליטיים.

האם מהמטבח של אייל שני יגיע הפתרון הפוליטי?

השף המזוהה עם השמאל הישראלי, אייל שני שופט תכנית הריאליטי "מאסטר שף" העלה בעיצומו של המאבק פוסט לאינסטגרם בו הוא מציע פתרון פוליטי למצב.

"ביבי. שממילא אנחנו תקועים איתך, יש לי רעיון גדול, בשבילך, בשבילי, בשביל כל עם ישראל". כתב שני והוסיף:"אתה שחכם, החלטת להביא את המצב אל הקצה. שמאל לא יכול להתחבר לימין קיצוני שיתחבר לערבים, זה פשוט לא עובד ברגע האמת. את זה ידעת לפני כולנו, רק שהמחיר שאנחנו משלמים על האמת הזאת שהבאת עלינו הוא בלתי נסבל. תופת של מאות רקטות הנורות על ישראל, ועם שלם – שכנינו שנתונים להפצצות מן האוויר. והארץ בוערת ממלחמת אחים. זאת טרגדיה אנושית איומה ביבי, מעגל דמים שאתה היחיד שיכול לשבור אותו."

הפתרון של אייל שני למצב:" מסיבת עיתונאים של ביבי".

שני מציע לנתניהו לכנס מסיבת עיתונאים בה יודיע כי זו הקדנציה האחרונה שלו ולאחריה יפרוש מן החיים הפוליטיים. במהלך התקופה לא יצטרך נתניהו להתמודד עם דיונים משפטיים ובתקופה זו יתחייב להביא הסכם שלום עם העם הפלסטיני.

"הרי אתה מומחה ליצירת מציאות שלא תאומן. אתה תזכה אז לפרס נובל לשלום. ביבי. תזכר בתולדות עם ישראל כאיש שגאל את ארצו ואת שכניה מסבל של דורות והבטיח את חיי מדינתנו לנצח" מסיים שני את הצעתו.

מי אתה אייל שני? הלוחש לעגבניות

שמו המלא של שני הוא אייל טוביה מרדכי שני. הוא נולד בירושלים לפני 62 שנים בשנת 1959.החל את דרכו במסעדה בקניון איילון ברמת גן והוא הבעלים כיום של מסעדת המזנון בתל אביב ושופט במאסטר שף לצד מיכל אנסקי, חיים כהן וישראל אהרוני.

שני ידוע בהתבטאויותיו וביקורתו המליצית כמו גם באהבתו לירקות. בדגש על עגבניות. ולפני שמונה שנים הוא פתח סניף מצליח מאוד של מסעדת המזנון בפריז.

 

אייל שני
אייל שני צילום מסך מדף האינסטגרם של אייל שני

 

 

 

אייל שני קורא לשים סוף לשפיכות הדמים

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eyal Shani. Chef (@eyaltomato)