עכשיו זה רשמי, אייל גולן ואיתי לוי נפרדים. אחרי אין ספור שמועות ולאור המשבר הקשה שפרץ בין אייל גולן לשותפו העסקי בני פרץ החליט איתי לוי להמשיך בדרכו ולהפריד כוחות מהאב הרוחני, אייל גולן.

אייל גולן ואיתי לוי נפרדים
אייל גולן ואיתי לוי נפרדים מתוך עמוד האינסטגרם של איתי לוי

בשנה האחרונה אייל גולן נפרד מחברים רבים, חלקם חברים עיסקים וחלקם חברים אישים. אתמול התפרסמה פרידה נוספת ומשמעותית של גולן מאחד המיוצגים המשמעותיים שלו, איתי לוי.

שני הזמרים מיהרו לפרסם פוסט פרידה ברשתות החברתיות ולסכם את התקופה המשותפת יחד:

איתי לוי כתב למנטור שלו: : "קטנות המילים להסביר את מה שעברתי בחמש השנים האחרונות … פשוט הגשמת חלום על הדרך שעברתי ושהיית חלק משמעותי בה ! יכול לומר שזכיתי לגדול בדור שבו אתה קיים ומשפיע מוזיקה אדירה וכבר שלושה עשורים מוביל אותה בגאון, תודה רבה על התמיכה, הבית החם, החופש האמנותי והאמונה בי מהרגע הראשון. אני רוצה לברך אותך ולהודות לך על 5 שנים מופלאות וכולי צפייה לשיתופי הפעולה העתידיים בינינו בדרך שעוד לפנינו. המון בהצלחה בריאות ושפע בכל העולמות."

 

View this post on Instagram

 

אייל היקר קטנות המילים להסביר את מה שעברתי בחמש השנים האחרונות … פשוט הגשמת חלום על הדרך שעברתי ושהיית חלק משמעותי בה ! יכול לומר שזכיתי לגדול בדור שבו אתה קיים ומשפיע מוזיקה אדירה וכבר שלושה עשורים מוביל אותה בגאון ❣️ תודה רבה על התמיכה, הבית החם, החופש האמנותי והאמונה בי מהרגע הראשון. אני רוצה לברך אותך ולהודות לך על 5 שנים מופלאות וכולי צפייה לשיתופי הפעולה העתידיים בינינו בדרך שעוד לפנינו. המון בהצלחה בריאות ושפע בכל העולמות. @eyalgolan1

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7) on

בפוסט שפרסם גולן הוא פירגן ללוי: "כבר בתחילת הדרך, זיהיתי את הפוטנציאל וצפיתי את ההצלחה שלך. הכמיהה להצלחה והנחישות שבערה בך בשילוב של עשייה ועבודה קשה יצרה הצלחה חסרת תקדים.
אני מלא בגאווה שזכיתי ללוות אותך ולהיות חלק בלתי נפרד מהדרך המופלאה שעברת ומההצלחה שלך. הצלחה שלך היא ללא ספק הצלחה שלי.אני אמשיך ללוות ולהיות לצידך בכל מה שתצטרך. אני מאחל לך הצלחה רבה בהמשך"

 

View this post on Instagram

 

כבר בתחילת הדרך, זיהיתי את הפוטנציאל וצפיתי את ההצלחה שלך. הכמיהה להצלחה והנחישות שבערה בך בשילוב של עשייה ועבודה קשה יצרה הצלחה חסרת תקדים. אני מלא בגאווה שזכיתי ללוות אותך ולהיות חלק בלתי נפרד מהדרך המופלאה שעברת ומההצלחה שלך. הצלחה שלך היא ללא ספק הצלחה שלי. אני אמשיך ללוות ולהיות לצידך בכל מה שתצטרך. אני מאחל לך הצלחה רבה בהמשך הדרך @itaylevi7

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

מערכת ישראל סלבס מקווה שההרמוניה בין השנים תמשיך…