בית קיץ זה עתה צילם את האיחוד שלו בעונה 8, והוא מיועד לדרמה. קארל רדקה ולינדזי האברד יצטרכו לעמוד פנים אל פנים לאחר ביטול אירוסיהם ברגע האחרון. בעוד שדרמת היחסים של לינדזי וקרל תופסת הרבה זמן שידור במפגש המחודש הזה, זה רחוק מלהיות כל מה שאנחנו צריכים להתמודד איתו.

קייל קוק והבורי שלו היו במערכת יחסים שונה, אבל רעילה באותה מידה בסאמר האוס. זה התחיל בתור פאה מרושעת שאיכשהו עשתה את דרכה חזרה להמפטונס שנה אחר שנה. ואז, קייל צמח מהדבר האמיתי. אשתו אמנדה בטולה הבהירה שהבורי הוא "אייק" גדול עבורה. כעת, נראה שקייל נכנס לעידן חדש.

במהלך הופעה של Watch What Happens בשידור חי, קייל התגרה לאחרונה שהוא מוכן להיפרד מהבורי. אנדי כהן קפץ על ההזדמנות לשאול את קייל אם הוא יכול לנתק את זה במפגש עונה 8. ובכן, אנדי עדכן כעת את המעריצים כדי להכריז שזהו הקץ לעידן השיער הידוע לשמצה של קייל כעת, לאחר שהמפגש המחודש הסתיים.

המראה החדש של קייל

אנדי נכנס לסטורי שלו באינסטגרם (שנלכד ופורסם מחדש על ידי Queens of Bravo ב-TikTok) כדי להקניט מעריצים על התספורת באוויר. "זו עטיפה וגזרתי את הבורי של קייל," אמר אנדי בעודו מחזיק בשמחה שקית שיער של קייל. בראבו הוא באמת בסיס מעריצים מיוחד במינו.

כמובן, לאנדי היו תוכניות גדולות לשמור את המנעולים של קייל כדי שאוהדי בראבו של העתיד יוכלו להעריץ. "זה הולך למועדון," הוא הוסיף. "אנחנו צריכים להבין איך להציג את זה, אבל זה הולך לשם." האם אתה יכול לדמיין את חייו של עוזר הפקה ב-WWHL? באמת, מוטל עליהם תפקידים מיוחדים במינם.

אנדי אולי היה גאה להיות זה שחתך את הבורי של קייל, אבל זה לא אומר שהוא עשה עבודה טובה. "די השתגעתי אבל אתה תראה," אנדי צחק. או – או. יש לקוות שאמנדה קבעה לקייל תור למספרה כדי לתקן את הטעות של אנדי.

בית הקיץ ממשיך בימי חמישי בשעה 21:00 בבראבו.

ספר לנו – האם אתה מופתע שאנדי חתך את הבורי של קייל במפגש המחודש? האם היית מעריץ של בורי של קייל?