איוונקה טראמפ הצטרפה למלאניה טראמפ, טיפני טראמפ ולארה טראמפ אל אחורי הקלעים של העימות של דונלד טראמפ עם ג'ון ביידן והארבעה דגמנו מסיכות ואיוונקה המעורבת בקמפיין כתבה Let’s go!! ??.

הנשים שמאחוריו. איוונקה טראמפ, מלאניה טראמפ, טיפני טראמפ ולארה טראמפ לתמיכה בנשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בעימות הסוער שנערך בינו לבין ג'ון ביידן לפנו בוקר בשעון ארצות הברית.

העימות היה מלוכלך מהרגיל עם התבטאויות חריגות בקמפיין כאשר ביידן תוקף את טראמפ במילים קשות:"ליצן" "גזען", ו "כלב של פוטין" וטראמפ מצידו לא נשאר חייב ומכניס לביידן מתחת לחגורה עם התקפה על בנו שהיה מכור לסמים ולדברי טראמפ סולק מהצבא האמריקאי.

איוונקה טראמפ
איוונקה טראמפ לצד מלאניה, טיפאני ולארה צילום מסך טוויטר

מאחורי הקלעים הדברים היו כאמור יותר רגועים והדוגמניות לבית משפחת טראמפ העלו צילומי סלפי מסיכות קורונה מהקמפיין. מי שמקורבת מאוד לאביה ומסייעת לו בקמפיין היא איוונקה טראמפ, הדוגמנית ואשת העסקים בת ה38 שנולדה לטראמפ מנישואיו לאיוונה טראמפ.

איוונקה נשואה לאיש הנדל"ן היהודי ג'ארד קושנר ומקורבת מאוד לישראל וליהדות, היא בחרה להתגייר ואף לקחה לעצמה את השם יעל והיא שומרת כשרות וחגים.היא וקושנר מגדלים שלושה ילדים על ברכי היהדות והיא גם ביקרה בישראל מספר פעמים.

לאחר חתימת הסכם אברהם בין ישראל לאיחוד האמירויות ובחריין בו היה מעורב בעלה כשליחו של טראמפ היא בחרה לנעוץ בחשבון הטוויטר שלה ציוץ בו נכתב:הסכמי אברהם חתומים.החתימה ההיסטורית מוכיחה כי מדינות המזרח התיכון משתחררות מגישות העבר הכושלות.אחרי עשורים של מחלוקות וקונפליקטים צמתחיל עידן חדש במזרח התיכון".

הדוגמניות של דונלד

לצידה כיכבו כאמור רעייתו של הנשיא והגברת הראשונה מלאניה טראמפ בת ה50 דוגמנית סלובנית בעברה ולארה טראמפ בת ה37 הנשואה לבנו של הנשיא אריק ואם שני ילדיו שעוסקת בהפקות של תשדירים ותוכניות במסגרת הקמפיין שלו.

האחרונה ברשימה היא טיפני טראמפ בתו הרביעית של דונלד מאשתו השנייה מרלה מייפלס שגם היא דוגמנית נחשבת בת 26 וגם זמרת בהתהוות שעבדה בעבר במגזין ווג הנחשב.היא נחשבת לצד הפרוע יותר במשפחת טראמפ אבל עדיין הגיעה לצד כל בנות משפחתה לספק תמיכה לאבי המשפחה רגע לפני המבחן החשוב שלו, מבחן הקלפי שיתקיים בחודש נובמבר הקרוב.

 

 

View this post on Instagram

 

??????

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

 

לארה טראמפ בכנס בחירות בעיר הולדתה בצפון קרולניה

 

View this post on Instagram

 

Back home again!!! #NorthCarolina ♥️??

A post shared by Lara Trump (@laraleatrump) on