ישי ריבו ויעל רעייתו חוגגים את לידת בתם הראשונה לאחר שלושה בנים. ריבו כתב פוסט מרגש לאחר הלידה:"תודה לאדון עולם על כל החסד ומתנות החינם הכל כך יקרות".

יעל וישי ריבו חוגגים את לידת הבת

מזל טוב לזמר ישי ריבו שלאחר שלוש בנים צרף למשפחה ילדה חדשה.

הזמר והיוצר ישי ריבו, הפך  לראשונה לאב לבת לאחר שלושה בנים. בני הזוג ריבו התקבלו בשעת לילה מאוחרת למרכז הרפואי שערי צדק וכעבור זמן קצר, החל תהליך הלידה ובסיומו הלידה המרגשת. התינוקת נולדה במשקל 2.995 בשעה 3:08 בלילה.

הזמר ריבו, הנעים את תהליך הלידה בשירה וסיפר כי תהליך הלידה העוצמתי הוא מאורע נסי שעורר השראה רבה לכתיבת שניים משיריו המוכרים "תוכו רצוף אהבה" ו "מקשה אחת זהב".

בפוסט נרגש שפרסם כתב, "לקראת סוף הלילה זכינו לחבוק לראשונה בת מתוקה ואהובה. תודה ליעל שלי, הגיבורה שלי שצלחה את הלידה הלא פשוטה הזאת במסירות. את השראה! ותודה לכם על האהבה והברכות ועל החיבוק שאתם שולחים לנו מכל כיוון. תודה לצוות המסור של "שערי צדק", הרגשנו את המקצועיות ובעיקר את הלב החם והאכפתי. שתזכו כולכם בקרוב לחבק שפע משלכם בכל תחום ועניין ותודה לאדון עולם על כל החסד ומתנות החינם הכל כך יקרות".

צוות המיילדות בשערי צדק משתף כי זו לא הלידה הראשונה של בני הזוג אותה הם מלווים. "זה נחמד ללוות הורים בתהליך הלידה יותר מפעם אחת, בכל פעם החוויה היא שונה לחלוטין ואנו שמחים לתמוך בשלב המיוחד כל כך בתהליך בניית המשפחה. מאחלים לזוג בריאות והרבה נחת מהילדים".

ישי ריבו
ישי ריבו צילום שערי צדק