אורנה בנאי בחרה לחזור לחיים הפוליטיים בתאגיד כאן. בנאי תייצג בתכנית את הצד השמאלי של המפה הפוליטית. יסייעו לה נלי תגר ולאה לב. בנאי מצטרפת לעונה החדשה (שישית) של תוכנית הסאטירה "עד כאן" ותתפוס את מקומה כאמור בצד השמאלי של השולחן.

אורנה בנאי חוזרת לפוליטיקה בגיל 54

הקומיקאית אורנה בנאי שמזוהה עם השמאל הישראלי. וכיהנה כחברת מועצת העיר בתל אביב חוזרת לחיים הפוליטיים לפחות עד הבחירות. בנאי שכיכבה בעבר בארץ נהדרת, מצב האומה וגב האומה כנציגה בולטת של השמאל בישראל מצטרפת לתכנית סאטירה פוליטית נוספת.

בעונה החדשה יהיה כוח נשי מתפרץ ועז כאשר בצד שמאל יחברו אורנה בנאי, נלי תגר ולאה לב, לצד אבי אטינגר, גדי וילצ'רסקי ומעיין בלום.
בימין החזק מאי פעם- אין שינוי: נדב אבוקסיס, רועי לוי, יותם זמרי, נועם פתחי.

 

"עד כאן" תעלה ביום שלישי, 19 לינואר 2021 , ב- כאן 11 וכאן דיגיטל.

"עד כאן", פאנל הסאטירה הניצי והפרוע של כאן 11 חוזר לעונה חדשה שתלווה אותנו עד הבחירות… וקצת אחריהן.העונה הנוכחית תמשיך בפורמט של העונות הקודמות: הפאנל מחולק לשניים, שהם שני צדי המפה הפוליטית והחברתית – ימין ושמאל, כשבכל צד יושבים שלושה קומיקאים מתחלפים, דעתניים וחסרי רחמים. מימין: יותם זמרי, נעם פתחי, נדב אבקסיס ורועי לוי משמאל: אבי אטינגר, גדי וילצ'רסקי, נלי תגר (מיד עם שובה מחופשת לידה), והתוספת המפתיעה לעונה זו… אורנה בנאי. בנוסף ,מעיין בלום ולאה לב יגיחו להופעות אורח.

פינה חדשה שתתמקד בסקרים

את התוכנית מנווט המנחה בעל פני הפוקר, מיכאל הנגבי. שמכריז בסוף כל סיבוב על מנצחים: ימין או שמאל.
גם בעונה זו האקטואליה הבלתי פוסקת תתורגם לסדרה של משחקונים על אנשי וארועי השעה. עם סבבי פאנצ'ים, פינות אילתור, גאגים על המסך הירוק ועוד. כשכל העיניים נשואות ליום הבחירות. עונה זו תתחדש בפינה חדשה שתתעמק בסקרים, ואף תפיק סקרים מיוחדים לתכנית על ידי סוקר מומחה. הפאנל גם יתייחס לקטעי והידאו הבולטים של השבוע בטלוויזיה וברשת, וכמיטב המסורת – יארח אורחים באולפן.
בנאי מסרה.:"אני שמחה ואף נרגשת להצטרף לתאגיד ולתוכנית ״עד כאן״- תכנית סאטירה שגם מאוד מצחיקה וגם נותנת בראש. הפאנליסטים מוכשרים מאוד ואני אוהבת שם כמעט את כולם".

 

 

אורנה בנאי מגיעה מוכנה לבחירות

אורנה בנאי
אורנה בנאי צילום רון קדמי באדיבות תאגיד כאן