אוריה וליקסון

הילדה שמצילה כלבים תדגמן נעלי ילדים

אוריה וליקסון תלמידה מצטיינת בת 10 הפעילה למען חיות נטושות נבחרה כפרזנטורית נעלי הילדים של רשת SCOOP.היא תיסע לדגמן לצד ספיר נרקיס באבו דאבי.

אוריה וליקסון, בת ה – 10, תלמידת כיתה ה', בבית הספר אהבת ציון בתל-אביב, תלמידה מצטיינת, דוברת אנגלית ופעילה למען חיות נטושות. היא נבחרה מתוך עשרות ילדים לשמש כפרזנטורית נעלי הילדים של רשת SCOOP והקמפיין בכיכובה יעלה תחת הסיסמא: בסקופ מצטיינים.

רשת נעלי SCOOP החליטה לעונת חורף 2021 לבחור את פרנזנטור/ות לילדים, עפ"י ערכים נוספים: תלמידים מצטיינים בלימודים, ופעילים למען הקהילה.מי שנבחרה כאמור היא אוריה וליקסון בתו של האדריכל גיא וליקסון בעלים של "וי סטודיו אדריכלים" – סטודיו בוטיק  לאדריכלות ועיצוב פנים.

וליקסון סיפרה שהתחביבים שלה:  בעיקר לטפל בכלבים נטושים ולצייר.  כמו כן אמרה על התפקיד החדש: "שמחה שנבחרתי כפרזנטורית הילדים של רשת סקופ, ומקווה שאסע גם לדובאי לצלם את קמפיין חורף 2021 עם הפרזנטורים ליאור וספיר נרקיס".

הקמפיין של רשת סקופ בכיכובה של  אוריה וליקסון יעלה בתחילת חודש נובמבר 2020, בתקציב של 150 אלף ₪, תחת הסיסמא: "בסקופ מצטיינים" ויכלול שלטים חוצות, דיגיטל ופעילות ברשתות החברתיות.

כזכור לפני כחודש נבחרה נרקיס, אשתו של הזמר ליאור נרקיס להחליף את דניאל גרינברג האמא הטרייה של מיאל גולן ורעייתו של אייל גולן. ספיר אמרה בסט הראשון כי: “אני מלאת התרגשות לצעוד את צעדיי הראשונים כדוגמנית, לא ישנתי כל הלילה……אני רגילה  להיות מאחורי הקלעים  כרעייתו של ליאור, עכשיו אני עומדת באור הזרקורים וזה חדש ומרגיש נפלא”.

אוריה וליקסון
אוריה וליקסון, פרזנטורית רשת סקופ לילדים. צילום שי יחזקאל (
אוריה וליקסון
אוריה וליקסון, פרזנטורית רשת סקופ לילדים. צילום שי יחזקאל

 

ספיר נרקיס. עוברת לאור הזרקורים.

/h2>