מיכל אמדורסקי היא הפטריה. תכנית הטלוויזיה הקוראנית הזמר במסכה ממשיכה לעורר עיניין ואמש נחשפה מתמודדת נוספת, הפטריה. מתחת למסכה הייתה מיכל אמדורסקי, רקדנית, זמרת, רקדנית ואישתו לשעבר של שופט הכוכב הבא אסף אמדורסקי.

תכנית הטלוויזיה של קשת, הזמר במסכה ממשיכה לעורר עיניין והמון רגש. אמש נחשפה מתמודדת נוספת בדמות הפטריה והפעם עם הזמרת שחקנית והרקדנית מיכל אמדורסקי. אמדורסקי נמצאת על המסך כבר מעל 20 שנה במגוון תפקידי משחק בטלוויזיה ובתיאטרון, תפקידי הנחיה רבים הכוללים גם כשופטת בתכונית הריאוליטי "רוקדים עם כוכבים".

מיכל אמדורסקי
צילום מסך מתוך קשת 12

השם מיכל אמדורסקי עלה לא מעט פעמים בתכנית למגוון דמויות מה שגרם לה לפרסם פוסט בעמוד האינסטגרם עם הכיתוב : "שמעו שנייה, אני גם לא השפירית"

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michal Amdursky (@michal_amdursky) on

כיאה לכישורים של הכוכבת הביצועים שלה היו מהטובים בתכנית והיא זכתה פעם אחרי פעם למחמאות מהשופטים. היא הצליחה להמיס אותנו בכל פרק מחדש בין יכולות ווקליות מפתיעות, קידות ייחודיות  לפאנל  וחיבוקים לשאר הזמרים המחופשים. מה שהכי יחסר היא שמחת החיים שהתפרצה ממנה פעם אחר פעם שהיא עלתה לבמה. ביצוע ההדחה המצויין שלה  עם השיר ל-Shallow של בראדלי קופר וליידי גאגא העיר את שולחן השופטים ואת הקהל. לדמות הפטריה היו אינספור ניחושים שהמוביל היה ניקול ריאדמן (שכבר הכחישה את העיניין) אבל ברגע האמת אופירה אסייג וצדי צרפתי הצליחו לגלות  שאמדורסקי סתתרה מתחת לתחפושת.

אמדורסקי הורידה את המסכה וסיפרה עם דמעות בעיניים על החוויה המיוחדת והמרגשת שהיא עברה בתפקיד הפטריה.

שמה של אמדורסקי הוזכר רבות עם סיפרו הטרגי של אמיר פיי גוטמן, שטבע למוות במסיבת השנה להחלמתו. פיי גוטמן ואמדורסקי היו חברים מאוד טובים ומותו השאיר אצלה חלל מאוד גדול שניתן לראות באופן שוטף בעמוד האינסטגרם שלה.

עוזבה את התכנית עם המון רגש

 

View this post on Instagram

 

PURE LOVE PURE HONESTY PURE FRIENDSHIP wish u were here… #געגוע

A post shared by Michal Amdursky (@michal_amdursky) on

הזמר במסכה היא תוכנית ראלטי שהתחילה במקור בקוריאה בשם "King of Mask Singer". מהגרסה הקוראנית נולדה גרסה אמריקאית של רשת פוקס בשם "The Masked Singer" שאותה רכשה רשת 12 והביאה לצופים התאמה ישראל מצויינת לגרסאות הבינלאומיות של התכנית.

מיכל אמדורסקי פיטרייה
צילום מסך מתוך ערוץ 12