אשת הטלוויזיה אופירה אסייג מנחת התכנית 'אופירה וברקו" והשופטת בתכנית "הזמר במסיכה" חוגגת 47 שנות חיים ומתגעגעת לאמא שלה. מי הסלבס שמיהרו לברך? ומה הציע לה השף חיים כהן במתנה?
אופירה אסייג חוגגת יום הולדת 
מנחת התכנית "אופירה וברקו" והשופטת בתכנית הזמר במסיכה חוגגת יום הולדת 47. אשת הטלוויזיה שנולדה ביום שבו פרצה מלחמת יום הכיפורים ופילסה את דרכה מדימונה לעמדות מפתח בתקשורת הישראלית וידועה בביטחון העצמי וגם בהתנגדות למשפחת נתניהו איחלה ברכות לעצמה בעמוד האינטסגרם שלה:"היום יום ההולדת שלי.אני מאחלת לעצמי להיות מאושרת שמחה ובריאה בשבילי ובשביל הילדים שלי. עם כל השאר אני אסתדר לבד כמו תמיד. ואלוהים תמיד איתי, אני הבת שלו והוא מעולם לא אכזב אותי. אני מתגעגעת אליך אמא 6/10".

הסלבס מסתערים על עמוד האינסטגרם של אסייג

הפרגונים והברכות לא איחרו להגיע מכל הסלבס בישראל. השף חיים כהן הגיב:"מזל טוב?.. איזה סיר לשלוח לך שהוא לא: 2 תפוחים ירוקים ורק 350 גרם חלבון?". השחקנית חן אמסלם כתבה לה:מדהימה ! מזל טוב בריאות אמן". המנחה לירון ויצמן כתבה לה:"מזל טוב אהובתי".

מלכת היופי לשעבר רוית אסף כתבה לה:"מזל טוב אהובה שלי! כל הטוב שבעולם". ניקול ראידמן הוסיפה:"מזל טוב יקירה! שתמיד תהיי מאושרת".נטע גרטי וסטטיק איחלו מזל טוב. מאיה בצלאל כתבה:"מזל טוב אהובה. מאחלת לך שתהיי מאושרת ושמחה". לירון אורפלי, טילטיל פרגן ב:מזל טוב ענקי אופירה אני מאחל לך בריאות ונחת מהמשפחה שלך ושתמשיכי להגשים את כל החלומות ולגעת הכי גבוהה בשמיים , יום הולדת שמח".

אלין גולן מפרגנת לאופירה אסייג
הסכסוך עם אייל גולן לא עבר לדור הבא כי אושיית הרשת ובתם של אילנית לויי ואייל גולן, אלין גולן ברכה מכל הלב:"מזל טוב אהובה. מאחלת לך כל מה שאת מאחלת לעצמך. אין עלייך".

 

View this post on Instagram

 

‏It's my birthday? I wish myself to be happy and healthy for me and for my kids. With the rest -I'll be fine on my own like always and God is always with me. I'm his daughter. I miss you, Mom♥️ היום יום ההולדת שלי. אני מאחלת לעצמי להיות מאושרת שמחה ובריאה בשבילי ובשביל הילדים שלי. עם כל השאר אני אסתדר לבד כמו תמיד. ואלוהים תמיד איתי, אני הבת שלו והוא מעולם לא אכזב אותי. אני מתגעגעת אליך אמא 6/10

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on

אופירה אסייג
צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם רשמי אופירה אסייג