אופירה אסייג דיאטה. כוכבת הטלוויזיה סיפרה במהלך שידורי התכנית הזמר במסיכה בה היא משמשת כשופטת. על הדיאטה החדשה שלה, דיאטת הוליווד. הכוללת 4 תפוחים וחלבונים ביום. הרשת סערה. חדשות סלבס עם כל הפרטים על התגובות והדיאטה.
אופירה אסייג בטח לא חשבה שהיא תעורר כזו מהומה. זאת לאחר שסיפרה בהומור על דיאטת הוליווד בה היא נעזרת לגזרה המהממת שלה. בתכנית בה נחשף דביר בנדק בתוך המסיכה של הכריש. סיפרה אסייג לעידו רוזנבלום המנחה. כי היא פתחה בדיאטת הוליווד הכוללת 4 תפוחים (2 בבוקר ו2 בערב) + 350 גרם חלבון בצהריים. ועוררה סערה עם ביקורות על הדיאטה הקיצונית בה בחרה. לדבריה הדיאטה כוללת אכילה של ארבעה תפוחים ו350 גרם חלבון ביום אחת לשבוע בצירוף שתייה ללא הגבלה כאשר אצל אסייג המדובר בהמון כוסות אספרסו ושתיית מים מרובה.

חיים כהן מציע סיר

הראשון שהסתלבט עליה היה השף חיים כהן שבמסגרת הברכות ליום הולדתה ה47 שחל השבוע כתב לה:" מזל טוב?.. איזה סיר לשלוח לך שהוא לא: 2 תפוחים ירוקים ורק 350 גרם חלבון?".

דיאטת הוליווד מסוכנת

אחת הגולשות כתבה בטוויטר:"ככה בפריים טיים, אופירה אסייג מספרת מה התפריט שלה: 2 תפוחים בבוקר, 350 גרם חלבון בצהריים ו2 תפוחים לערב. או בתרגום שלי: דיאטת חסאח ממש לא בריאה. בהצלחה לכל האמהות שיצטרכו להתמודד עם המתבגרות שלהן. ככה מייצרים הפרעות אכילה".

גולש נוסף בשם דורון כתב:'פיד כושר באינסטוש רותח על אופירה אסייג, שאתמול סיפרה בטלויזיה על הדיאטה החדשה שלה (4 תפוחים+350 גרם חלבון ביום וזהו). אישית אני חושב שזה נורא עצוב וטראגי לראות אישה מפורסמת חזקה שהצליחה להתברג לבדה לתעשייה מאוד גברית עדיין מרגישה צורך להתעלל בעצמה בשביל להתאים לאידיאל יופי הזוי".

אופירה אסייג
צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם רשמי אופירה אסייג

אסייג עצמה הגיבה לסערה בהומור וסיפרה כי היא עושה את הדיאטה רק אחת לשבוע, מרגישה מצוין ולא מבינה את התגובות ברשת. היא בחרה להלעות תמונה לרשת עם הבלונים שקיבלה ליום ההולדת והכלבה שלה (פרפראזה לסערת מישל טרוני והכלב המסכן) והתעלמה לחלוטין מהביקורות.

 

View this post on Instagram

 

תודה רבה רבה על האהבה הענקית שהרעפתם עלי❤️ זה לא מובן מאליו ואני מודה מכל ליבי?? תודה לאלוהים על הכל

A post shared by Ofira Asayag (@ofiraasayag) on