בדרך למציאת זוגיות בסדרה החדשה "אהבה חדשה" שמנחה לירון ויצמן, מלווים שלושה מומחים לזוגיות את הרווקות, נעה כסיף, נועה יונני, רוני נדלר ורונה נאמן המומחים, דור הררי, חמוטל לוי לשם, וד"ר לירז מרגלית. חדשות סלבס עם כל הפרטים על המומחים לאהבה.

אהבה חדשה– תכירו את המומחים.

את ארבעת הרווקות הלוהטות והאמיצות שלנו:נעה כסיף, נועה יונני, רוני נדלר ורונה נאמן מלווים שלושה מומחים לזוגיות ואהבה המגיעים אל מתחם המגורים ומסייעים להם להגשים את החלום משותף למצוא אהבה.

בתכנית פוגשת לראשונה כל אחת מהבנות את הגבר שעמו תעבור את הדייט המאתגר בעולם: 3 ימים רצופים, בהן בני הזוג יהיו בלתי נפרדים האחד מהשנייה, כשאחרי שלושת הימים האלה, כל אחת תהיה חייבת להחליט האם להמשיך ביחד או לתת הזדמנות למישהו אחר.

הזוגות עוברים תהליך מואץ ואינטנסיבי ובעזרת המומחים המלווים את הבנות, הן נכנסות לתהליך מואץ ואינטנסיבי, בו הן לומדות על עצמם ועל הזוגיות וכמובן מנסות להיכנס לכם ללב, למצוא אהבה ולהפוך לסלבס מקומיות.

אהבה חדשה
דור הררי, חמוטל לוי לשם, וד"ר לירז מרגלית. המומחים של אהבה חדשה. צילום מסך מערוץ 13

דור הררי – הפסיכולוג

דור הררי
דור הררי צילום מסך מערוץ 13

מי שנחלץ לעזרתה של נעה היה הפסיכולוג הבכיר והמרצה דור הררי. הררי ששירת כקב"ן בצה"ל הוא פסיכולוג חינוכי במקצועו המתמחה בעבודה עם ילדים ומשפחות ומי שעבד בעבר בשירות הפסיכולוגי של עיריית ת"א כפסיכולוג בגני ילדים ובתי ספר. הוא גם ניהל בעבר את בית הספר להורים של מכון אדלר ומרצה כיום לפסיכולוגיה במכללת סמינר הקיבוצים.

 

 

 

 

 

חמוטל לוי לשם, המאמנת
חמוטל לוי לשם היא מאמנת לתהליכי זוגיות שמגישה וכותבת טורים רבים בנושאי דייטים זוגיות וסקס וגם חברה בצוות המומחים של JDate. היא מתמחה בזוגיות ויחסים.

חמוטל לוי לשם
חמוטל לוי לשם צילום מסך מערוץ 13

 

 

 

 

 

 

 

 

ד"ר לירז מרגלית- הפסיכולוגית של האינטרנט
ד"ר לירז מרגלית היא פסיכולוגית וחוקרת זוגיות.  היא עשתה דוקטורט בפסיכולוגיה ומתמחה בקבלת החלטות ושינוי התנהגות. מרגלית כותבת טור קבוע במגזין הבינלאומי Psychology Today ובמגזין העסקי Entrepreneur  ובדה מרקר. הא גם זכתה בתואר  כותבת השנה” 2017 (contributor of the year) על ידי המגזין הבינלאומי CMSWire

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liraz Margalit (@lirazmargalit) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liraz Margalit (@lirazmargalit) on

 

 

הראשונה שנשברה:נעה כסיף

מאמנת הכושר בת ה33 עברה המון סרטים בעולם האהבה. לפני ארבע שנים חוותה פרידה מאהבה גדולה שלא צלחה ולאחר הפרידה, היא עברה לתל אביב והחלה להתאמן כדי לצאת מהדיכאון, שם מצאה את ייעודה ובשנתיים האחרונות היא עובדת כמאמנת כושר וחיה חיי רווקות תל אביבים סוערים. נעה גדלה בלי דמות אב ועד היום היא מרגישה שהיא משליכה את זה על יחסיה עם גברים. כבר במפגש הראשון היא נשברה.

היא בחרה את שוקי מאיר בן ה36 מתל אביב ואפילו הייתה היחידה שהזמינה את בן הזוג לישון איתה בלילה כיאה למי שהצהירה שהיא לא זוכרת מתי בפעם האחרונה עשץה סקס עם חיבור רגשי. אבל למרות שפה משותפת של הומור כסיף הגיעה לידי בכי לאחר שהודתה שהיא אינה נמשכת אליו והייתה הראשונה לעבור שיחת עידוד עם המומחה דור הררי כדי לעודד את רוחה.

היא כתבה בעמוד האינסטגרם שלה:” אני כמהה שגבר יגיד לי אני אוהב אותך”…. אני נעה שלוקחת סיכונים ואתגרים ושוחה גם במים עמוקים. אני כזאת שהלב שלה פתוח על שולחן הניתוחים. בלי פילטרים. ככה… חד ובועט ולפעמים חסר רסן. אני לוקחת נשימה עמוקה ועוד אחת ויאללה אנחנו מוכנים? מקווה שלקחתם גלגל הצלה- אנחנו צוללים”.

 

נעה כסיף בריאליטי החדש של רשת "אהבה חדשה"
צילום: נוי דקל

ואנחנו בסלבס ישראל מקווים שארבעתן ימצאו אהבה חדשה והפי אנד, 

כי בסגר הזה- קצת אהבה לא תזיק!

 

"אהבה חדשה", פורמט מקורי של "רשת 13 " ואבוט -המאירי שיופץ בעולם ע"י חברת פרימנטל (המפיצה של "אקס פקטור" "גוט טלאנט" ועוד) עלה לאוויר ומשודר בכל יום רביעי אחרי מהדורת החדשות.

הפקה: אבוט המאירי
עורך: זאביק גרודצקי

 

צפיה מהנה!

אהבה חדשה
משתתפות אהבה חדשה צילום : נוי דקל ואוהד רומנו