השחקן היהודי אדם סנדלר מביע תמיכה בלתי מסוייגת בישראל: "לא יכול לסבול אנשים שמבקרים את תושבי מדינת ישראל בלי שהיו בנעליהם".

אדם מתגייס להגנת מדינת ישראל

סנדלר השחקן היהודי שוב מביע תמיכה ברורה במדינת ישראל. בניגוד לסלבס כמו דואה לופה, האחיות חדיד ואפילו נטלי פורטמן שתקפו את המדינה סנדלר תומך באופן ברור.

זו אינה הפעם הראשונה בה השחקן היהודי תומך ואף נוקט במעשים. במלחמת לבנון השנייה הוא תרם מאות מערכות "פלייסטיישן" ואלפי משחקים לילדים המתגוררים בצפון בדרום ובשדרות.

סנדלר:"גאה לעמוד לצד ישראל

"אני שונא את האנשים שמפיצים שקרים לא מבוססים". כתב השחקן. "אני לא יכול לסבול אנשים שמביעים ביקורת על ישראל מבלי להיות בנעליים של התושבים. אני גאה לעמוד לצד ישראל".

מי אתה אדם סנדלר?

השחקן בן ה55 נולד בשנת 1966 והוא אחד השחקנים והקומיקאים היהודיים המובילים בעולם. הוא נולד לסטנלי סנדלר וג'ודית לבית משפחת לוין וגדל בברוקלין ולאחר מכן בניו המפשייר. הוא התחתן עם שחקנית אמריקאית בשם ג'קי סנדלר שהתגיירה בעקבותיו ולשניים זוג בנות.

אדם סנדלר
סנדלר צילום מסך מהאינסטגרם

בכל הסרטים שלו הוא תמיד מתחתן בחתונה יהודית והוא גם כתב שירים יהודיים ביניהם לחג החנוכה.

הוא החל את הקריירה בתפקיד משנה בסדרה המצליחה "משפחת קוסבי" והחל בקריירה של מופעי סטנדאפ. לאחר מכן עבר לקולנוע ושיחק בין היתר ב"בילי מדיסון", "זמר החתונות", "בילי מדיסון", "נער המים" והשלאגר הגדול של שנות ה90 "ביג דדי".

בשנות האלפיים הוא המשיך לשחק בין היתר ב"שטן על הזמן", "50 דייטים ראשונים"ף "שמור עליי', "אל תתעסקו עם הזוהן" ו"שומר גן החיות".

בשנתיים האחרונות הוא שיחק בסרט הקומדיה תעלומת רצח של נטפליקס לצד כוכבת חברים ג'ניפר אניסטון.

תמונה של סטנלי סנדלר וג'ודית לוין הוריו היהודיים. מחובר לשורשים

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adam Sandler (@adamsandler)