לאדווה ליזר העוסקת בטיפולי גוף-נפש ובריפוי הוליסטי לצד טיפול ברפואת תדרים היו לאחרונה שפע הזדמנויות לחשוף את סיפור חייה בהרצאה בשם 'הצד האפל של עולם האימוץ'. היא הספיקה להתראיין לאלעד זוהר ולירדן הראל באולפן תכנית הטלוויזיה 'פותחים יום' המשודרת בערוץ 13 ולאחרונה חגגה עם אורחים, חברים ומכרים את השקת הקליניקה שלה בנתניה.

אדווה ליזר
אדווה ליזר במופע התקשור באירוע, צילום קרן א.אלקיים

אורחיה נהנו מכיבוד בריא וטעים מעשה ידיהן של ניצה עוליאל ובתה אושר, שתייה קלה ומתנה אישית, ממופע תקשור אישי של אדווה וממופע של רקדנית בטן ושמה רונה בר און, שהפנטה את עיני כולם לא רק בריקודי הבטן, אליהם הצטרפו אורחות ואורחים רבים, אלא גם בריקודים עם מקלות דולקים עם אש על בטנה.

בין האורחים שהשתתפו באירוע: ד"ר דניאל מישורי מאוניברסיטת תל אביב, ד"ר שוש נבון המומחית בנטורופתיה, הומאופתיה וצמחי מרפא וממייסדי עמותת הצמחוניים והטבעוניים, ניר סוחר איש נדל"ן ובעבר כדורגלן הפועל חיפה, ביאטריס שיין העוסקת בכלבנות טיפולית, ענת כהן מאסטר לחניכות שבימים אלו ספרה החדש 'חניכה למאסטריות' נמצא בשלבי עריכה אחרונים, המאסטר ליוגה רוויטל למר מירושלים, הילה סידי הבעלים של קהילת 222, האנתרופולוגית פרופסור אסתר הרצוג, כנרת וולך, חנה כהן מחברת הספר החדש 'רק רציתי להיות אמא', העיתונאית רות קרייתי הבעלים של 'ישראל ניוז' ובן זוגה משה לוי טוסנה, המתקשרת שירה אלרואי, שחף לב מאסטר בתקשור ובריפוי, עו"ד ליאורה בירן שהיא טריינר ב-NLP, חברי וחברות קבוצת הנטוורקינג ש.פ.ע רמת השרון בהנהלתה של גינת זיו, ומטופלים ומטופלות של אדווה.

אדווה ליזר ורקדנית הבטן רונה
אדווה ליזר ורקדנית הבטן רונה באירוע, צילום קרן א.אלקיים

האירוע תועד ע"י הצלמת הנתנייתית קרן א. אלקיים, המאפרת ומעצבת השיער ורד טל הייתה אחראית על הלוק היפה של כלת השמחה ושתיהן נהנו באירוע יחד עם המעצב הגרפי אלדד בוברוביץ', רועי שפירא שניצח על הפקת האירוע ועל המיתוג שלה, ויהורם גלילי איש יחסי הציבור.