הזמרת והשחקנית אגם בוחבוט חזרה מבילוי בניו יורק עם בר ברימר היישר לצילומים של מותג האיפור הבינלאומי מייבלין ניו-יורק אותו היא מייצגת וקמפיין שיכלול טיקטוק, קליפ והמון תמונות שוות.

הזמרת והשחקנית אגם בוחבוט יוצאת בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בארץ עם מותג האיפור הבינלאומי מייבלין ניו-יורק.  במסגרתו יושק קמפיין רחב הכולל את קליפ טיקטוק הראשון בשיתוף משפיעניות וצרכניות אמיתיות.

אגם בוחבוט הקליטה את השיר שנכתב והולחן במיוחד למהלך PRESS PLAY. והצטלמה לקליפ הראשון מסוגו בישראל בכיכובה, לצד משפיעניות וצרכניות אמיתיות של המותג.

הקמפיין יעלה בחודש נובמבר תוך שהוא מקדם את מסר חברתי – תהיי מי שאת רוצה להיות.

בקמפיין אגם תזמין את קהל העוקבים שלה ושל מייבלין ניו יורק להצטלם לצידה בקליפ, כך שגם הן יוכלו לקחת חלק ולהופיע בו בעצמן.

הצרכניות צריכות פשוט לצלם את עצמן מתאפרות עם המוצרים של המותג בצורה משעשעת ומגניבה, שמראה את השימוש במוצרים, התועלות שלהם או התוצאה הסופית עם פיצ'רים של טיקטוק.

צילומי הקליפ נערכו  בחדר שינה שעוצב בסגנון ניו-יורקי בבית במושב צורן, בסטייל של בנות צעירות (טינאייג'רית).

אגם בוחבוט:"לקחתי ברייק עם בן הזוג בר ברימר".

בוחבוט שהגיע לצילומים היישר מחופשה זוגית ראשונה בלונדון, עם בן הזוג הטרי, בר בירמר.  סיפרה על חוויות מהחופשה  ואמרה:  "ידענו שאנחנו חייבים לקחת ברייק רגע לפני "שגעת" הופעות חנוכה שמחכות לשנינו". עוד הוסיפה בוחבוט "אנחנו רגילים שכל אחד מאיתנו עמוס ועסוק ואנחנו לא מתראים הרבה בגלל עומס עבודה, אבל נדע לנצל את החורים בלו"ז כדי  למלא אותם בזוגיות"…

בעקבות הפריצה של נועה קירל בחו"ל נשאלה בוחבוט על קריירה בינלאומית עם השקת הקליפ של המותג הבינלאומי מייבלין ניו יורק, אמרה: "אני מרגישה שעוד לא מציתי את ישראל. אני רוצה כרגע להתמקד פה, בהופעות, בקהל הצעיר… ואם יזדמן לי לקריירה בינלאומית אני כמובן לא אשלול, מה גם שכרגע מחכה לי צו גיוס בפברואר ללהקה צבאית… אז רגע , דקה- כל דבר בשעתו".

בוחבוט סיפרה שזהו החיבור הראשון שלה למותג ביוטי והיא נרגשת מאוד. מאחר ובתור נערה צעירה לא נתפסה כאייקון של טיפוח ויופי.

לדבריה: "אני ממש מתרגשת מהמהלך הזה. כי גם המסר בקליפ "תהיי מי שאת רוצה להיות" הוא האני מאמין שלי בחיים האישיים, והמסר הקבוע שלי למעגל המעריצות".

נטע קרצו-נייגר, מנהלת התקשורת ותחום המשפיענים של המותג. וליטל חי מנהלת שיווק מייבלין ניו-יורק מסרו: "אנחנו שמחים על הצטרפותה של אגם למשפחת מייבלין ניו-יורק. מאמינים בחיבור הזה שכן הוא עומד בהלימה עם ערכי המותג לסל הערכים שאגם מייצגת לעוקבים."

אגם בוחבוט
הקליפ החדש של אגם בוחבוט בשיתוף מייבלין ניו יורק צילום אסף לב
אגם
בוחבוט בצילומי הקליפ החדש בשיתוף מייבלין ניו יורק צילום אסף לב
 אגם בוחבוט
אגם בוחבוט צילום אסף לב