אבישג הררי (שוגי) בתם של דידי הררי ומירית הררי נפרדה מאמא בהספד קורע לב וכתבה:"מעבר למירית של כולם, את המירית הפרטית שלנו. אמא שעברנו איתה אינספור רגעים וזכרונות שהפכו אותנו לקצת יותר דומות לך".

אבישג הררי (שוגי) בתם של מירית הררי ושדרן הרדיו דידי הררי נפרדה מאמא שלה שהלכה לעולמה אחרי מאבק קשה בסרטן הלבלב בהספד קורע לב שהעלתה יחד עם אחיותיה נועה ומאיה גם לחשבון האינסטגרם שלה כותבת הררי:"אמא שלי הלב, החיים, העולם שלנו.כמה פעמים דמיינתי את הרגע הזה בראש בשנתיים האחרונות.. כל פעם עלו לי מחשבות על כמה מילים שאגיד לך וניסיתי להדחיק את המחשבה. מה עושים כשכבר אי אפשר להדחיק והמילים לא יוצאות?באחד הפוסטים שלך כתבת שכשאי אפשר לחשוב על כלום המילים היחידות שיוצאות לנו מהפה הן סליחה ותודהתודה שהיית בשבילנו אמא. במלוא מובן המילה".


"תודה שהיית אחות רביעית וחברה הכי טובה
תודה שהיית מורת דרך ולימדת אותנו במילים ויותר חשוב מזה, במעשים – להיות טובות, אמיתיות ואוהבות".

"תודה שלא החסרת מאיתנו כלום, וגם ברגעים הכי קשים שלך – ראית אותנו, הרמת וכיוונת..היית לנו אור מכוון ברגעים קשים וסליחה, סליחה שלא יכולנו למנוע את הכאב, את הפחדים ואת הקושי שעברת זכינו בך.זכינו בך מעבר למירית של כולם, את המירית הפרטית שלנו. אמא שעברנו איתה אינספור רגעים וזכרונות שהפכו אותנו לקצת יותר דומות לך ושיהיו רק שלנו לנצח אני מבטיחה לך שנרגיש אותך בשמש, שכלכך היית נרגיש אותך בגשם, שכלכך אהבת נרגיש אותך בכל רגע ויום ושמחה ועצב ואת תמיד תמיד תהיי איתנו. נלחמת קשה, עכשיו תנוחי לך.אוהבות אותך יותר ממה שבאמת אפשר לאהוב מאיה שוגי ונועה שלך.מתוך ההספד בלוויה, ה-21.9 .

מירית הררי
מירית הררי ז"ל צילום מסך מדף הפייסבוק של 103
רמי קליינשטיין חברם של הזוג הררי כתב גם הוא כמו אבישג הררי על האבידה הכבדה:"דידי חברי היקר, זכית לחיות את חייך לצד אשת חייל.אישה מיוחדת במינה שברגעים הכי קשים שלה הפיחה אופטימיות ושמחה במדינה שלמה.במסע האישי המשפחתי שלכם הפכתם לדוגמא ומופת לאיך הביחד מנצח את כל הקשיים.גם שיודעים שהסוף קרב, אף פעם לא באמת מוכנים לרגע הזה.אני כואב את לכתה של אישה מיוחדת כל כך ואת החלל הריק שתצטרכו להתמודד איתו, אבל יודע שמירית תשאר לשמור עליכם, ורק להיזכר בחיוך שלה כבר יפתור כל צרה בדרך! יהי זכרה ברוך".


מעיין אדם הוסיפה:"מירית הררי חיה.ותחיה יותר שנים מרוב בני האדם.שהרי אם זוכרים אותך, אתה קיים.ואם לא השפעת בעולם הזה – לא חיית מעולם.
לחייך יפה אחת.תודה על הכוח והאהבה שהשארת לכולם".

 

View this post on Instagram

 

אמא שלי הלב, החיים, העולם שלנו. כמה פעמים דמיינתי את הרגע הזה בראש בשנתיים האחרונות.. כל פעם עלו לי מחשבות על כמה מילים שאגיד לך וניסיתי להדחיק את המחשבה. מה עושים כשכבר אי אפשר להדחיק והמילים לא יוצאות? באחד הפוסטים שלך כתבת שכשאי אפשר לחשוב על כלום המילים היחידות שיוצאות לנו מהפה הן סליחה ותודה תודה שהיית בשבילנו אמא. במלוא מובן המילה תודה שהיית אחות רביעית וחברה הכי טובה תודה שהיית מורת דרך ולימדת אותנו במילים ויותר חשוב מזה, במעשים – להיות טובות, אמיתיות ואוהבות תודה שלא החסרת מאיתנו כלום, וגם ברגעים הכי קשים שלך – ראית אותנו, הרמת וכיוונת.. היית לנו אור מכוון ברגעים קשים וסליחה, סליחה שלא יכולנו למנוע את הכאב, את הפחדים ואת הקושי שעברת זכינו בך. זכינו בך מעבר למירית של כולם, את המירית הפרטית שלנו. אמא שעברנו איתה אינספור רגעים וזכרונות שהפכו אותנו לקצת יותר דומות לך ושיהיו רק שלנו לנצח אני מבטיחה לך שנרגיש אותך בשמש, שכלכך היית נרגיש אותך בגשם, שכלכך אהבת נרגיש אותך בכל רגע ויום ושמחה ועצב ואת תמיד תמיד תהיי איתנו❤️ נלחמת קשה, עכשיו תנוחי לך. אוהבות אותך יותר ממה שבאמת אפשר לאהוב מאיה שוגי ונועה שלך מתוך ההספד בלוויה, ה-21.9 ?

A post shared by Avishag Harari Katan (@shugih) on

 

 

 

View this post on Instagram

 

Daydreaming? ? @your_story_wedd

A post shared by Avishag Harari Katan (@shugih) on