אביחי אוחנה מגיב לראשונה לפרידה ממעיין אשכנזי ותוקף את המבקרים:"בניגוד לכל הפחדנים מאחורי המקלדת עברתי דבר אחד או שניים בחיים.
אני ומעיין חיינו בזוגיות מלאה אהבה".

אביחי אוחנה יוצא להתקפה

אחרי ההתקפות על מעיין אשכנזי בעקבות הפרידה מאביחי אוחנה לאחר ארבע שנות זוגיות ולאחר פוסט ה"נמאס לי לשתוק" שהעלתה אשכנזי מגיב גם אוחנה לביקורות וכותב:"מה קורה? יודע שלא שמעתם ממני כלום מאז הפרידה , כי באמת מבחינתי העדפתי בחודשיים האחרונים להיות עם המשפחה ועם החברים וכמו כולם הייתי עסוק בדברים הקשורים במצב הנוכחי בעולם.ברוך השם היום אני נמצא במקום מצוין , לכל אלה שדואגים ותומכים בי, באמת אני מודה מקרב לב על ההודעות ועל התמיכה".

 

"אני לא מסכן ובטח לא איזה עיוור שצריך שירחמו עליו"

אוחנה ואשכנזי שהכירו בבית האח הגדול הפכו לסלבס. ואוחנה שגם התראיין השבוע אצל גיא לרר בצינור הוסיף:"בואו נשים את הקלפים על השולחן. פעם אחת ולתמיד שלא יהיו יותר מדיי שאלות, אני לא מסכן ובטח לא איזה עיוור שצריך שירחמו עליו , כנראה שכחתם קצת בניגוד לכל הפחדנים מאחורי המקלדת עברתי דבר אחד או שניים בחיים.אני ומעיין חיינו בזוגיות מלאה אהבה , חברות וכבוד הדדי והלוואי על כל זוג בישראל רמת החברות והחיבור שששר ביננו ב4 שנים האחרונות.עברנו דברים מדהימים יחד וכולכם הייתם שותפים לכך. שהבטנו קדימה היו ערכים מסויימים שאני והיא ידענו שיכולים להוות בעיות לעתידנו המשותף. לכן החלטנו לסיים בדרך הכי יפה שיש.למרות שכמה "נשמות" חשבו שהם יודעים יותר טוב והחליטו את הסיבות לפרידה".

"אתמול ראיתי הודעה שנכתבה על אילנית אמא של מעיין. האישה הזו הייתה כמו אמא בשבילי ודאגה לי להכל, שיהיה לי נוח וטוב .אז לכל אלו שחושבים שהם מבינים ויועצים. תחסכו מאיתנו את המירמור והמלחמות שגם ככה נחנקנו מהם.ותתנו לנו לחיות בשלום ובאהבה.אני מאחל לכולם סוף שבוע נעים ולאהוב את החיים".הוסיף אוחנה.

 

אשכנזי ואוחנה:"נפרדנו כך"

 

View this post on Instagram

 

My love ❤️

A post shared by מעיין אשכנזי (@maayan__ashkenazi) on