אביב אלוש

חדשות הסלבס:אביב אלוש רומנטי

חדשות הסלבס: אביב אלוש ואשתו נופר חוגגים תשע שנות נישואין ולרגל המאורע הוא מברך אותה בברכה מרגשת בעמוד האינסטגרם שלו ומרגש את הגושלים : “עד סוף הימים רוצה להישמר לך….”

השחקן אביב אלוש כוכב חדשות הסלבס בישראל נכנס לחיינו בסדרת של אסי עזר “להיות איתה” וגרם לנו להתאהב בו ממבט ראשון. מאז הוא חלק בלתי נפרד מעולם הסלבס בישראל והפך למולטי טאלנט- שחקן, זמר דוגמן ועוד. אבל לפני הכל הוא איש משפחה, נשוי לנופר ואבא לשלושה ילדים.

לרגל יום הנישואים התשיעי שלו ושל נופר אשתו הוא מברך אותם בברכה מלאת משמעות וכוח: “זוגיות זו עבודה!!! היא מורכבת ולא תמיד פשוטה היא מראה שמשקפת לנו את המקומות הכי רגישים בעצמנו ולא תמיד הכי נעימים אבל כשלומדים להקשיב ולהתבונן בלי להתגונן אנחנו מאפשרים לצד השני לתת לנו בדיוק את מה שאנחנו צריכים כדי להפוך טובים יותר…”

 

View this post on Instagram

 

“עד סוף הימים רוצה להישמר לך….” 9 שנות נישואין…💍 כמה שהזמן עובר מהר וכמה מדהים שכשעושים עבודה נכונה (🤚🏽🤚🏽🤚🏽) זה גם הולך ומשתבח ברוך השם…🙏🏽 זוגיות זו עבודה!!! היא מורכבת ולא תמיד פשוטה היא מראה שמשקפת לנו את המקומות הכי רגישים בעצמנו ולא תמיד הכי נעימים אבל כשלומדים להקשיב ולהתבונן בלי להתגונן אנחנו מאפשרים לצד השני לתת לנו בדיוק את מה שאנחנו צריכים כדי להפוך טובים יותר… אהבה היא מושג ענק אבל גם פשוט. אהבה היא קבלה, הכלה, הכנעה ויכולת לראות את הצד השני מבלי לחשוב על עצמנו. אהבה היא לא אנרגיה סטטית שבאה ונשארת, היא מתקיימת כשמשתפים פעולה עם החוקיות שלה…כשעובדים בה. ובראש ובראשונה מפתחים את ה- ר צ ו ן! אישתי אהובה ברוך השם תפסתי “מקום מולך” ואני כל כך גאה בנו ואומר עלייך ועלינו תודה כל יום ואמן אמן שרק נמשיך לעבוד יחד ולהשתפר… red by A V R A H A M Aviv Alush (@avivalush) on

לעמודי האינסטגרם המובילים של סלבס ישראל לחצו כאן

 

אביב אלוש
צילום מסך מתוך אינסטגרם

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן