ערב ראש השנה העלתה אביבית בר זוהר בסטורי פנייה נרגשת ברחבי הרשת לסייע לעניים ולמי שאין להם אוכל לחג ופרצה בבכי במהלך הסרטון.איזה לב.
אביבית בר זוהר דואגת למסכנים ולנזקקים בערב ראש השנה. בסרטון שהעלתה ערב החג היא פורצת בבכי ובמונולוג קורע לב :"איך זה שבמדינת ישראל לכל כך הרבה אנשים רוצים לנתק את החשמל ואף אחד לא עוזר. מישהו בממשלה חייב לעשות משהו. הלב שלי נשרף. לאנשים אין כסף לעבור את החג, לאנשים אין מטרנות ואין להם כלום למה אף אחד לא מרים את הכפפה ועושה שינוי במדינה. אין להם עגבניה במקרר".

אביבית בר זוהר
אביבית בר זוהר צילום מסך מהאינסטגרם

לסיום מצהירה בר זוהר שבעבר עדכנה על כך שהיא שוקלת להצטרף לפוליטיקה:"אם אף אחד לא יעשה שינוי אני אעשה שינוי. לא הגיוני שאנשים צריכים לשבת בחושך כי אין להם כסף לחשמל ומזגן וזה לא פייר".

אביבית בר זוהר (זריבי לשעבר) בת ה 38 ידועה ככובת ריאליטי לאחר שזכתה בתואר מלכת החן של רחובות ונס ציונה והשתתפה בשתי עונות של האח הגדול וכיום היא מתפרנסת בעיקר מבלוג העצמה וטיפוח שהיא מובילה. אחרי קריירה כדוגמנית וההופעה הראשונה בעונה הרביעית של האח הגדול שם הודחה לפני הגמר ואחרי סיכסוך מתוקשר עם ליהיא גרינר סכסוך שהמשיך גם לחיים מחוץ למסך החל מטענתה של בר זוהר גי גרינר גירשה אותה מחתונתה וכולל תביעת לשון הרע שהגישה בר זוהר נגד גרינר לאחרונה הן הצטלמו גם לתכנית אמבוש של עופר שכטר כאשר ליהיא גרינר משתפת פעולה במתיחה בה כביכול גורמת בר זוהר לאשה לפגוע קשות בגבר שהתעלל בה ועדיין לא ברור אם מדובר בהצגות למצלמה או סכסוכים אמיתיים.

אביבית בר זוהר הצטלמה גם לריאליטי מה שוקרה באילת ולאיט גירלז לפני שחזרה לעונה התשיעית שם סיימה במקום השלישי. היא אמורה השנה להשתתף בסדרת הפשע מלכות בכיכובם של ריטה, מלי לוי, אורלי זילברשץ ודאנה איבגי.בסדרה יורשות הנשים לבית משפחת מלכה את עסקי משפחת הפשע ונוקמות את מות יקירהן לאחר שכל הגברים במשפחה מחוסלים במסגרת מאבקי הכוח בין ארגוני הפשיעה. בר זוהר אמורה להצטרף כאמור לכוח הנשי ולהיות אחת מנשות מלכה.